Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Zuidvogels JO15-1   CDW JO15-1
1 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Spakenburg JO15-1   Baarn sv JO15-1
4 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Roda 46 JO15-2   Saestum JO15-1
0 - 6
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Woudenberg JO15-1   Laren 99 JO15-1
5 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
AFC Quick 1890 JO15-1   CJVV JO15-1
2 - 2
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Hoogland JO15-1   DOSC JO15-1
4 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
CDW JO15-1   Roda 46 JO15-2
3 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Saestum JO15-1   Woudenberg JO15-1
1 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
DOSC JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
3 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
CJVV JO15-1   Spakenburg JO15-1
0 - 8
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Baarn sv JO15-1   Hoogland JO15-1
1 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Laren 99 JO15-1   Zuidvogels JO15-1
4 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Zuidvogels JO15-1   CJVV JO15-1
0 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Spakenburg JO15-1   CDW JO15-1
2 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Woudenberg JO15-1   DOSC JO15-1
2 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Baarn sv JO15-1   Laren 99 JO15-1
4 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hoogland JO15-1   Roda 46 JO15-2
8 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
AFC Quick 1890 JO15-1   Saestum JO15-1
6 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
CDW JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
3 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Saestum JO15-1   Hoogland JO15-1
3 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
DOSC JO15-1   Zuidvogels JO15-1
1 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Roda 46 JO15-2   Woudenberg JO15-1
3 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
CJVV JO15-1   Baarn sv JO15-1
5 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Laren 99 JO15-1   Spakenburg JO15-1
0 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Zuidvogels JO15-1   Roda 46 JO15-2
4 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
CJVV JO15-1   DOSC JO15-1
2 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Baarn sv JO15-1   Saestum JO15-1
1 - 5
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Spakenburg JO15-1   Hoogland JO15-1
2 - 5
Wedstrijddag 5
01-10-2016
AFC Quick 1890 JO15-1   Woudenberg JO15-1
2 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Laren 99 JO15-1   CDW JO15-1
1 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
CDW JO15-1   CJVV JO15-1
4 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
DOSC JO15-1   Baarn sv JO15-1
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hoogland JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
9 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Roda 46 JO15-2   Spakenburg JO15-1
0 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Woudenberg JO15-1   Zuidvogels JO15-1
2 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Saestum JO15-1   Laren 99 JO15-1
3 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Zuidvogels JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
2 - 4
Wedstrijddag 7
15-10-2016
CDW JO15-1   DOSC JO15-1
1 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Spakenburg JO15-1   Saestum JO15-1
1 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
CJVV JO15-1   Hoogland JO15-1
0 - 6
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Baarn sv JO15-1   Woudenberg JO15-1
1 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Laren 99 JO15-1   Roda 46 JO15-2
1 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
DOSC JO15-1   Laren 99 JO15-1
5 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Saestum JO15-1   CDW JO15-1
2 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Roda 46 JO15-2   Baarn sv JO15-1
1 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Woudenberg JO15-1   CJVV JO15-1
0 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hoogland JO15-1   Zuidvogels JO15-1
7 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
AFC Quick 1890 JO15-1   Spakenburg JO15-1
4 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Zuidvogels JO15-1   Saestum JO15-1
3 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
CJVV JO15-1   Laren 99 JO15-1
5 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland JO15-1   Woudenberg JO15-1
8 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Spakenburg JO15-1   DOSC JO15-1
0 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Baarn sv JO15-1   CDW JO15-1
3 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
AFC Quick 1890 JO15-1   Roda 46 JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
CDW JO15-1   Woudenberg JO15-1
6 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg JO15-1   Zuidvogels JO15-1
7 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
DOSC JO15-1   Roda 46 JO15-2
3 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
CJVV JO15-1   Saestum JO15-1
0 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Laren 99 JO15-1   Hoogland JO15-1
2 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Baarn sv JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
1 - 7
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Zuidvogels JO15-1   Baarn sv JO15-1
0 - 5
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Saestum JO15-1   DOSC JO15-1
0 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Woudenberg JO15-1   Spakenburg JO15-1
0 - 7
Wedstrijddag 11
26-11-2016
AFC Quick 1890 JO15-1   Laren 99 JO15-1
4 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Roda 46 JO15-2   CJVV JO15-1
2 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hoogland JO15-1   CDW JO15-1
7 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
CJVV JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
1 - 5
Wedstrijddag 12
03-12-2016
DOSC JO15-1   Hoogland JO15-1
1 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Baarn sv JO15-1   Spakenburg JO15-1
1 - 3
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Laren 99 JO15-1   Woudenberg JO15-1
1 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Saestum JO15-1   Roda 46 JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
CDW JO15-1   Zuidvogels JO15-1
6 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Zuidvogels JO15-1   Laren 99 JO15-1
2 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Spakenburg JO15-1   CJVV JO15-1
6 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Roda 46 JO15-2   CDW JO15-1
0 - 5
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Woudenberg JO15-1   Saestum JO15-1
3 - 3
Wedstrijddag 13
10-12-2016
AFC Quick 1890 JO15-1   DOSC JO15-1
2 - 4
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Hoogland JO15-1   Baarn sv JO15-1
8 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Zuidvogels JO15-1   DOSC JO15-1
0 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Spakenburg JO15-1   Laren 99 JO15-1
9 - 1
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Baarn sv JO15-1   CJVV JO15-1
2 - 3
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Woudenberg JO15-1   Roda 46 JO15-2
4 - 1
Wedstrijddag 15
18-02-2017
AFC Quick 1890 JO15-1   CDW JO15-1
5 - 4
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Hoogland JO15-1   Saestum JO15-1
3 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
DOSC JO15-1   Woudenberg JO15-1
2 - 0
Wedstrijddag 14
04-03-2017
CJVV JO15-1   Zuidvogels JO15-1
4 - 0
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Laren 99 JO15-1   Baarn sv JO15-1
1 - 3
Wedstrijddag 14
07-03-2017
Roda 46 JO15-2   Hoogland JO15-1
1 - 3
Wedstrijddag 14
07-03-2017
CDW JO15-1   Spakenburg JO15-1
3 - 1
Wedstrijddag 16
11-03-2017
CDW JO15-1   Baarn sv JO15-1
1 - 1
Wedstrijddag 16
11-03-2017
DOSC JO15-1   Spakenburg JO15-1
0 - 3
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Roda 46 JO15-2   AFC Quick 1890 JO15-1
1 - 2
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Woudenberg JO15-1   Hoogland JO15-1
1 - 3
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Laren 99 JO15-1   CJVV JO15-1
3 - 6
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Saestum JO15-1   Zuidvogels JO15-1
4 - 2
Wedstrijddag 14
13-03-2017
Saestum JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
0 - 4
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Spakenburg JO15-1   Roda 46 JO15-2
5 - 0
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Zuidvogels JO15-1   Woudenberg JO15-1
1 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
CJVV JO15-1   CDW JO15-1
0 - 4
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Baarn sv JO15-1   DOSC JO15-1
0 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
AFC Quick 1890 JO15-1   Hoogland JO15-1
1 - 5
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Laren 99 JO15-1   Saestum JO15-1
1 - 4
Wedstrijddag 18
25-03-2017
CDW JO15-1   Laren 99 JO15-1
5 - 2
Wedstrijddag 18
25-03-2017
DOSC JO15-1   CJVV JO15-1
2 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Roda 46 JO15-2   Zuidvogels JO15-1
0 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Hoogland JO15-1   Spakenburg JO15-1
0 - 1
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Woudenberg JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
4 - 2
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Saestum JO15-1   Baarn sv JO15-1
0 - 3

Stand

1. Hoogland JO15-1 18 49
2. Spakenburg JO15-1 18 38
3. CDW JO15-1 18 36
4. DOSC JO15-1 18 35
5. AFC Quick 1890 JO15-1 18 31
6. Saestum JO15-1 18 28
7. Woudenberg JO15-1 18 24
8. CJVV JO15-1 18 23
9. Baarn sv JO15-1 18 20
10. Zuidvogels JO15-1 18 14
11. Laren 99 JO15-1 18 6
12. Roda 46 JO15-2 18 5

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Spakenburg JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
09 : 45 uur
Wedstrijddag 19
01-04-2017
CDW JO15-1   Saestum JO15-1
10 : 15 uur
Wedstrijddag 19
01-04-2017
CJVV JO15-1   Woudenberg JO15-1
11 : 15 uur
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Zuidvogels JO15-1   Hoogland JO15-1
11 : 15 uur
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Baarn sv JO15-1   Roda 46 JO15-2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Laren 99 JO15-1   DOSC JO15-1
14 : 30 uur
Wedstrijddag 20
08-04-2017
DOSC JO15-1   CDW JO15-1
11 : 00 uur
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Woudenberg JO15-1   Baarn sv JO15-1
12 : 00 uur
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Saestum JO15-1   Spakenburg JO15-1
12 : 15 uur
Wedstrijddag 20
08-04-2017
AFC Quick 1890 JO15-1   Zuidvogels JO15-1
12 : 30 uur
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Hoogland JO15-1   CJVV JO15-1
13 : 15 uur
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Roda 46 JO15-2   Laren 99 JO15-1
13 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
CDW JO15-1   Hoogland JO15-1
10 : 35 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
DOSC JO15-1   Saestum JO15-1
11 : 00 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
CJVV JO15-1   Roda 46 JO15-2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Laren 99 JO15-1   AFC Quick 1890 JO15-1
12 : 00 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Baarn sv JO15-1   Zuidvogels JO15-1
12 : 30 uur
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Spakenburg JO15-1   Woudenberg JO15-1
14 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Zuidvogels JO15-1   Spakenburg JO15-1
10 : 30 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Saestum JO15-1   CJVV JO15-1
11 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Roda 46 JO15-2   DOSC JO15-1
11 : 30 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Woudenberg JO15-1   CDW JO15-1
12 : 00 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
AFC Quick 1890 JO15-1   Baarn sv JO15-1
13 : 15 uur
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Hoogland JO15-1   Laren 99 JO15-1
13 : 30 uur

Supportersbus naar GVVV

Aanstaande zaterdag, 1 april, speelt Spakenburg een uitwedstrijd tegen GVVV. De wedstrijd begint om 15.30 uur. De supportersbus naar Veenendaal vertrekt om 14:15 uur.

27.mrt..2017|Lees Meer

Ode aan vrijwilligers

Elke maandag komt er een grote groep vrijwilligers alles opruimen en schoonmaken. SpakenburgTV heeft een prachtig item gemaakt overgemaakt.

21.mrt..2017|Lees Meer

Interview met Paul Lieftink

Onze trots, SV Spakenburg, viert dit seizoen haar 85e verjaardag. Het Infomagazine neemt u elke thuiswedstrijd mee naar een historische gebeurtenis of een persoon die op welke manier dan ook veel voor de club betekent of heeft betekend

20.mrt..2017|Lees Meer