Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Roda 46 JO15-4   VVZ '49 JO15-2
1 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg JO15-2   Cobu Boys JO15-2
3 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hoogland JO15-4   VVZA JO15-3
6 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hooglanderveen JO15-4   Amsvorde JO15-2
3 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Eemboys JO15-1
5 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
VVZ '49 JO15-2   Eemboys JO15-1
3 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Cobu Boys JO15-2   Hooglanderveen JO15-4
13 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
VVZA JO15-3   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 16
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Soest SO JO15-4   Hoogland JO15-4
4 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Eemboys JO15-1   Amsvorde JO15-2
10 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg JO15-2   Soest SO JO15-4
9 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Hoogland JO15-4   Roda 46 JO15-4
1 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Hooglanderveen JO15-4   VVZ '49 JO15-2
1 - 6
Wedstrijddag 4
24-09-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Cobu Boys JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Roda 46 JO15-4   Hooglanderveen JO15-4
1 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Hoogland JO15-4   Spakenburg JO15-2
0 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
VVZA JO15-3   VVZ '49 JO15-2
1 - 5
Wedstrijddag 5
01-10-2016
IJsselmeervogels JO15-2   AFC Quick 1890 JO15-3
2 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Cobu Boys JO15-2   Amsvorde JO15-2
8 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Soest SO JO15-4   Eemboys JO15-1
11 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VVZ '49 JO15-2   Cobu Boys JO15-2
2 - 6
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Amsvorde JO15-2   Soest SO JO15-4
2 - 11
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Eemboys JO15-1   VVZA JO15-3
10 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg JO15-2   Roda 46 JO15-4
5 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hooglanderveen JO15-4   IJsselmeervogels JO15-2
4 - 6
Wedstrijddag 6
08-10-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Hoogland JO15-4
1 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Roda 46 JO15-4   Amsvorde JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
IJsselmeervogels JO15-2   Eemboys JO15-1
4 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Hoogland JO15-4   VVZ '49 JO15-2
1 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
VVZA JO15-3   Hooglanderveen JO15-4
2 - 5
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Soest SO JO15-4   Cobu Boys JO15-2
4 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Spakenburg JO15-2
3 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
VVZ '49 JO15-2   Soest SO JO15-4
1 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Eemboys JO15-1   Roda 46 JO15-4
3 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Amsvorde JO15-2   Hoogland JO15-4
2 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Cobu Boys JO15-2   VVZA JO15-3
17 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hooglanderveen JO15-4   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg JO15-2   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
VVZ '49 JO15-2   Amsvorde JO15-2
6 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Roda 46 JO15-4   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 4
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland JO15-4   IJsselmeervogels JO15-2
2 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Soest SO JO15-4   Hooglanderveen JO15-4
9 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
VVZA JO15-3   Spakenburg JO15-2
0 - 8
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Cobu Boys JO15-2   Eemboys JO15-1
6 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Roda 46 JO15-4   Cobu Boys JO15-2
0 - 6
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels JO15-2   VVZ '49 JO15-2
1 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Hoogland JO15-4   Hooglanderveen JO15-4
6 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
VVZA JO15-3   Soest SO JO15-4
0 - 11
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg JO15-2   Eemboys JO15-1
11 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
AFC Quick 1890 JO15-3   Amsvorde JO15-2
3 - 0
Wedstrijddag 3
19-11-2016
Roda 46 JO15-4   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 1
Wedstrijddag 3
19-11-2016
Amsvorde JO15-2   Spakenburg JO15-2
1 - 6
Wedstrijddag 11
26-11-2016
VVZ '49 JO15-2   AFC Quick 1890 JO15-3
1 - 5
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Soest SO JO15-4   Roda 46 JO15-4
3 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Amsvorde JO15-2   VVZA JO15-3
6 - 3
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hooglanderveen JO15-4   Spakenburg JO15-2
0 - 9
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Cobu Boys JO15-2   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 4
Wedstrijddag 1
03-12-2016
VVZ '49 JO15-2   Spakenburg JO15-2
0 - 9
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Amsvorde JO15-2   IJsselmeervogels JO15-2
0 - 7
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Eemboys JO15-1   Hooglanderveen JO15-4
2 - 2
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Soest SO JO15-4   AFC Quick 1890 JO15-3
2 - 0
Wedstrijddag 1
03-12-2016
VVZA JO15-3   Roda 46 JO15-4
0 - 5
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Cobu Boys JO15-2   Hoogland JO15-4
8 - 0
Wedstrijddag 11
10-12-2016
IJsselmeervogels JO15-2   Soest SO JO15-4
3 - 1
Wedstrijddag 11
10-12-2016
Eemboys JO15-1   Hoogland JO15-4
2 - 1
Wedstrijddag 4
17-12-2016
IJsselmeervogels JO15-2   VVZA JO15-3
7 - 2

Stand

1. IJsselmeervogels JO15-2 11 28
2. Soest SO JO15-4 11 27
3. AFC Quick 1890 JO15-3 11 26
4. Spakenburg JO15-2 11 25
5. Cobu Boys JO15-2 11 22
6. Eemboys JO15-1 10 15
7. VVZ '49 JO15-2 11 15
8. Hoogland JO15-4 11 10
9. Hooglanderveen JO15-4 10 9
10. Roda 46 JO15-4 11 9
11. Amsvorde JO15-2 11 6
12. VVZA JO15-3 11 0

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer