Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Zuidvogels JO14-1   Victoria JO14-2
3 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
IJsselmeervogels JO14-2   Nieuwland JO14-1
0 - 11
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hoogland JO14-2   Soest SO JO14-2
0 - 10
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg JO14-1   BFC JO14-2
2 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
AFC Quick 1890 JO14-2   TOV JO14-1
1 - 5
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hooglanderveen JO14-2   Victoria JO14-2
0 - 8
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Spakenburg JO14-1   AFC Quick 1890 JO14-2
6 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Roda 46 JO14-2   TOV JO14-1
7 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Nieuwland JO14-1   Hoogland JO14-2
4 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
BFC JO14-2   Soest SO JO14-2
0 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Victoria JO14-2   BFC JO14-2
2 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Zuidvogels JO14-1   Roda 46 JO14-2
0 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
TOV JO14-1   Hooglanderveen JO14-2
6 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Soest SO JO14-2   Nieuwland JO14-1
3 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
IJsselmeervogels JO14-2   Spakenburg JO14-1
1 - 7
Wedstrijddag 5
01-10-2016
IJsselmeervogels JO14-2   AFC Quick 1890 JO14-2
0 - 11
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Spakenburg JO14-1   Hooglanderveen JO14-2
4 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Soest SO JO14-2   TOV JO14-1
4 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Roda 46 JO14-2   BFC JO14-2
9 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Nieuwland JO14-1   Victoria JO14-2
0 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
BFC JO14-2   Nieuwland JO14-1
2 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Zuidvogels JO14-1   IJsselmeervogels JO14-2
19 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
TOV JO14-1   Spakenburg JO14-1
4 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
AFC Quick 1890 JO14-2   Hoogland JO14-2
11 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hooglanderveen JO14-2   Roda 46 JO14-2
1 - 8
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Victoria JO14-2   Soest SO JO14-2
6 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Hoogland JO14-2   Zuidvogels JO14-1
0 - 12
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Soest SO JO14-2   Hooglanderveen JO14-2
5 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
AFC Quick 1890 JO14-2   BFC JO14-2
3 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Nieuwland JO14-1   Roda 46 JO14-2
1 - 10
Wedstrijddag 8
29-10-2016
TOV JO14-1   Hoogland JO14-2
8 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Victoria JO14-2   Spakenburg JO14-1
2 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Roda 46 JO14-2   Soest SO JO14-2
5 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Zuidvogels JO14-1   AFC Quick 1890 JO14-2
6 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hooglanderveen JO14-2   Nieuwland JO14-1
1 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Nieuwland JO14-1   TOV JO14-1
1 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland JO14-2   IJsselmeervogels JO14-2
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Spakenburg JO14-1   Zuidvogels JO14-1
1 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Roda 46 JO14-2   Victoria JO14-2
2 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
TOV JO14-1   Victoria JO14-2
8 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels JO14-2   BFC JO14-2
3 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Hoogland JO14-2   Hooglanderveen JO14-2
3 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Zuidvogels JO14-1   Soest SO JO14-2
0 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
AFC Quick 1890 JO14-2   Roda 46 JO14-2
1 - 3
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg JO14-1   Hoogland JO14-2
2 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Roda 46 JO14-2   IJsselmeervogels JO14-2
24 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Soest SO JO14-2   AFC Quick 1890 JO14-2
1 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Nieuwland JO14-1   Zuidvogels JO14-1
0 - 12
Wedstrijddag 11
26-11-2016
BFC JO14-2   TOV JO14-1
0 - 4
Wedstrijddag 1
03-12-2016
BFC JO14-2   Zuidvogels JO14-1
0 - 7
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Victoria JO14-2   Hoogland JO14-2
12 - 0
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Soest SO JO14-2   IJsselmeervogels JO14-2
-
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Roda 46 JO14-2   Spakenburg JO14-1
6 - 0
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hooglanderveen JO14-2   AFC Quick 1890 JO14-2
4 - 2
Wedstrijddag 9
10-12-2016
Hoogland JO14-2   Roda 46 JO14-2
0 - 11
Wedstrijddag 9
10-12-2016
TOV JO14-1   Zuidvogels JO14-1
2 - 4
Wedstrijddag 9
10-12-2016
Soest SO JO14-2   Spakenburg JO14-1
9 - 1
Wedstrijddag 9
10-12-2016
BFC JO14-2   Hooglanderveen JO14-2
-
Wedstrijddag 12
17-12-2016
Spakenburg JO14-1   Nieuwland JO14-1
4 - 2
Wedstrijddag 12
17-12-2016
Zuidvogels JO14-1   Hooglanderveen JO14-2
3 - 1

Stand

1. Roda 46 JO14-2 11 33
2. Zuidvogels JO14-1 11 27
3. Soest SO JO14-2 10 22
4. TOV JO14-1 10 21
5. Victoria JO14-2 9 18
6. Spakenburg JO14-1 11 18
7. AFC Quick 1890 JO14-2 9 10
8. Nieuwland JO14-1 10 10
9. Hooglanderveen JO14-2 9 6
10. BFC JO14-2 9 4
11. Hoogland JO14-2 10 3
12. IJsselmeervogels JO14-2 7 0

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer