Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
VOP JO13-1   Wasmeer JO13-1
 > 0 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Graveland 's JO13-1   Victoria JO13-3
 > 14 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Soest SO JO13-2   Spakenburg JO13-2
 > 5 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
BZC'13 JO13-1   Nieuwland ASC JO13-2
 > 0 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
11-11-2017
Amsvorde JO13-1   Hooglanderveen JO13-2
 > 3 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Nieuwland ASC JO13-2   Graveland 's JO13-1
 > 0 - 19  
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Victoria JO13-3   AFC Quick 1890 JO13-2
 > 0 - 9  
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Wasmeer JO13-1   Soest SO JO13-2
 > 13 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Hooglanderveen JO13-2   BZC'13 JO13-1
 > 9 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
18-11-2017
Spakenburg JO13-2   VOP JO13-1
 > 1 - 0  

Stand

1. Wasmeer JO13-1 7 21
2. Graveland 's JO13-1 7 18
3. Hooglanderveen JO13-2 7 18
4. AFC Quick 1890 JO13-2 7 15
5. Amsvorde JO13-1 7 12
6. Nieuwland ASC JO13-2 8 12
7. VOP JO13-1 8 9
8. Soest SO JO13-2 8 9
9. Spakenburg JO13-2 7 3
10. Victoria JO13-3 7 3
11. BZC'13 JO13-1 7 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
25-11-2017
VOP JO13-1   Victoria JO13-3
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-11-2017
Nieuwland ASC JO13-2   Wasmeer JO13-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-11-2017
BZC'13 JO13-1   Spakenburg JO13-2
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-11-2017
Graveland 's JO13-1   Hooglanderveen JO13-2
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
25-11-2017
Amsvorde JO13-1   AFC Quick 1890 JO13-2
13 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-12-2017
AFC Quick 1890 JO13-2   VOP JO13-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-12-2017
Soest SO JO13-2   Amsvorde JO13-1
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-12-2017
Wasmeer JO13-1   Graveland 's JO13-1
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-12-2017
Spakenburg JO13-2   Hooglanderveen JO13-2
12 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-12-2017
Victoria JO13-3   BZC'13 JO13-1
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-12-2017
Nieuwland ASC JO13-2   AFC Quick 1890 JO13-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-12-2017
Amsvorde JO13-1   Victoria JO13-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-12-2017
BZC'13 JO13-1   Wasmeer JO13-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-12-2017
Graveland 's JO13-1   Spakenburg JO13-2
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-12-2017
Hooglanderveen JO13-2   Soest SO JO13-2
13 : :30 uur

Op de weg terug met Mike Vreekamp

Regelmatig verschenen vorig seizoen interviews op onze website met hoofdrolspelers uit het verleden. Tegenwoordig kijken we vooruit en dit keer met Mike Vreekamp

22.nov..2017|Lees Meer

4x4 Kerst toernooi

Op woensdag 27 december 2017 wordt er voor de 8e keer het 4 x 4 kersttoernooi georganiseerd in Sporthal De Stormvogel. Alle spelende leden van Onder 8 t/m Onder 13 mogen hier gratis aan meedoen!

21.nov..2017|Lees Meer