Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Sporting 70 JO13-6   Kampong JO13-6
2 - 5
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hercules JO13-5   Saestum JO13-5
12 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Brederodes JO13-3   DVSU JO13-4
14 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Goy 't JO13-4   Sporting 70 JO13-6
1 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
DVSU JO13-4   Goy 't JO13-4
5 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Saestum JO13-5   Brederodes JO13-3
1 - 13
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Vreeswijk JO13-2   Kampong JO13-6
7 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Goy 't JO13-4   Saestum JO13-5
3 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Sporting 70 JO13-6   DVSU JO13-4
0 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Kampong JO13-6   Hercules JO13-5
3 - 5
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Brederodes JO13-3   Goy 't JO13-4
9 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Saestum JO13-5   Kampong JO13-6
1 - 15
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Vreeswijk JO13-2   Saestum JO13-5
4 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Jonathan JO13-8   Brederodes JO13-3
1 - 5
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Sporting 70 JO13-6   Hercules JO13-5
0 - 10
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hercules JO13-5   Goy 't JO13-4
9 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
BFC JO13-5   Spakenburg JO13-3
4 - 7
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Brederodes JO13-3   Sporting 70 JO13-6
5 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Eemnes JO13-3   Kampong JO13-6
5 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Saestum JO13-5   Jonathan JO13-8
2 - 10
Wedstrijddag 8
29-10-2016
DVSU JO13-4   Vreeswijk JO13-2
3 - 7
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Goy 't JO13-4   BFC JO13-5
2 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hercules JO13-5   Brederodes JO13-3
0 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Jonathan JO13-8   Spakenburg JO13-3
4 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Kampong JO13-6   DVSU JO13-4
5 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Sporting 70 JO13-6   Vreeswijk JO13-2
0 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Eemnes JO13-3   Saestum JO13-5
11 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Sporting 70 JO13-6   BFC JO13-5
9 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Vreeswijk JO13-2   Hercules JO13-5
2 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg JO13-3   Brederodes JO13-3
1 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Kampong JO13-6   Goy 't JO13-4
3 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Jonathan JO13-8   Eemnes JO13-3
1 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
DVSU JO13-4   Saestum JO13-5
11 - 0
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Vreeswijk JO13-2   Goy 't JO13-4
2 - 1
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Spakenburg JO13-3   Saestum JO13-5
10 - 2
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Sporting 70 JO13-6   Jonathan JO13-8
2 - 9
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Eemnes JO13-3   Brederodes JO13-3
0 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hercules JO13-5   Spakenburg JO13-3
6 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Goy 't JO13-4   Jonathan JO13-8
0 - 8
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Brederodes JO13-3   Kampong JO13-6
7 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Saestum JO13-5   Sporting 70 JO13-6
2 - 6
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Eemnes JO13-3   Vreeswijk JO13-2
2 - 12
Wedstrijddag 11
26-11-2016
BFC JO13-5   DVSU JO13-4
8 - 7
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hercules JO13-5   DVSU JO13-4
6 - 3
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Kampong JO13-6   Jonathan JO13-8
3 - 4
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Goy 't JO13-4   Spakenburg JO13-3
0 - 9
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Eemnes JO13-3   Sporting 70 JO13-6
7 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Saestum JO13-5   BFC JO13-5
6 - 3
Wedstrijddag 2
10-12-2016
Spakenburg JO13-3   Sporting 70 JO13-6
2 - 1
Wedstrijddag 2
10-12-2016
Goy 't JO13-4   Eemnes JO13-3
1 - 5
Wedstrijddag 2
10-12-2016
Jonathan JO13-8   Hercules JO13-5
3 - 3
Wedstrijddag 1
17-12-2016
Brederodes JO13-3   Vreeswijk JO13-2
2 - 0
Wedstrijddag 3
07-01-2017
Jonathan JO13-8   Vreeswijk JO13-2
-
Wedstrijddag 3
07-01-2017
BFC JO13-5   Hercules JO13-5
-
Wedstrijddag 3
07-01-2017
DVSU JO13-4   Eemnes JO13-3
-
Wedstrijddag 3
07-01-2017
Kampong JO13-6   Spakenburg JO13-3
-
Wedstrijddag 7
14-01-2017
Hercules JO13-5   Eemnes JO13-3
0 - 0
Wedstrijddag 7
14-01-2017
Kampong JO13-6   BFC JO13-5
-

Stand

1. Brederodes JO13-3 10 30
2. Vreeswijk JO13-2 8 21
3. Hercules JO13-5 10 20
4. Jonathan JO13-8 8 16
5. Eemnes JO13-3 8 16
6. Spakenburg JO13-3 7 12
7. Kampong JO13-6 9 10
8. DVSU JO13-4 8 9
9. Sporting 70 JO13-6 11 9
10. BFC JO13-5 5 6
11. Goy 't JO13-4 11 4
12. Saestum JO13-5 11 3

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer