Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Cobu Boys JO13-3   Eemdijk JO13-1
6 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
VOP JO13-3   Hooglanderveen JO13-5
3 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hoogland JO13-7   CJVV JO13-5
6 - 6
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Soest SO JO13-5   DOVO JO13-8
16 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
VVZA JO13-5   AFC Quick 1890 JO13-5
5 - 5
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg JO13-4   Nieuwland JO13-6
3 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hooglanderveen JO13-5   DOVO JO13-8
16 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
VOP JO13-3   Spakenburg JO13-4
3 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Nieuwland JO13-6   Cobu Boys JO13-3
1 - 12
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Eemdijk JO13-1   Soest SO JO13-5
13 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
AFC Quick 1890 JO13-5   Hoogland JO13-7
6 - 7
Wedstrijddag 3
17-09-2016
CJVV JO13-5   VVZA JO13-5
0 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
DOVO JO13-8   AFC Quick 1890 JO13-5
1 - 9
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Cobu Boys JO13-3   VOP JO13-3
0 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg JO13-4   Eemdijk JO13-1
1 - 5
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Hoogland JO13-7   Nieuwland JO13-6
14 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Soest SO JO13-5   CJVV JO13-5
4 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
VVZA JO13-5   Hooglanderveen JO13-5
1 - 7
Wedstrijddag 5
01-10-2016
CJVV JO13-5   AFC Quick 1890 JO13-5
1 - 13
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Nieuwland JO13-6   DOVO JO13-8
2 - 12
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Eemdijk JO13-1   Hooglanderveen JO13-5
1 - 5
Wedstrijddag 5
01-10-2016
VOP JO13-3   VVZA JO13-5
5 - 7
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Cobu Boys JO13-3   Hoogland JO13-7
11 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Spakenburg JO13-4   Soest SO JO13-5
1 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
DOVO JO13-8   Eemdijk JO13-1
2 - 14
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VVZA JO13-5   Spakenburg JO13-4
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hoogland JO13-7   VOP JO13-3
15 - 7
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hooglanderveen JO13-5   CJVV JO13-5
7 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Soest SO JO13-5   Cobu Boys JO13-3
4 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
AFC Quick 1890 JO13-5   Nieuwland JO13-6
12 - 0
Wedstrijddag 4
11-10-2016
Cobu Boys JO13-3   VOP JO13-3
5 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Cobu Boys JO13-3   Hooglanderveen JO13-5
6 - 4
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Eemdijk JO13-1   VVZA JO13-5
3 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
CJVV JO13-5   Eemdijk JO13-1
0 - 10
Wedstrijddag 8
29-10-2016
DOVO JO13-8   VOP JO13-3
4 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hoogland JO13-7   Spakenburg JO13-4
4 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hooglanderveen JO13-5   Nieuwland JO13-6
8 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
VVZA JO13-5   Soest SO JO13-5
3 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
AFC Quick 1890 JO13-5   Cobu Boys JO13-3
3 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Cobu Boys JO13-3   Spakenburg JO13-4
2 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hooglanderveen JO13-5   AFC Quick 1890 JO13-5
5 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
VOP JO13-3   Soest SO JO13-5
0 - 14
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Eemdijk JO13-1   Hoogland JO13-7
6 - 4
Wedstrijddag 9
05-11-2016
CJVV JO13-5   DOVO JO13-8
7 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Nieuwland JO13-6   VVZA JO13-5
2 - 6
Wedstrijddag 10
12-11-2016
VOP JO13-3   CJVV JO13-5
12 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Eemdijk JO13-1   Nieuwland JO13-6
12 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Hoogland JO13-7   DOVO JO13-8
10 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Soest SO JO13-5   AFC Quick 1890 JO13-5
3 - 5
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg JO13-4   Hooglanderveen JO13-5
3 - 1
Wedstrijddag 7
19-11-2016
Spakenburg JO13-4   DOVO JO13-8
9 - 1
Wedstrijddag 7
19-11-2016
VOP JO13-3   AFC Quick 1890 JO13-5
3 - 10
Wedstrijddag 7
19-11-2016
Soest SO JO13-5   Hoogland JO13-7
3 - 5
Wedstrijddag 7
19-11-2016
Nieuwland JO13-6   CJVV JO13-5
9 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
DOVO JO13-8   Cobu Boys JO13-3
1 - 13
Wedstrijddag 11
26-11-2016
CJVV JO13-5   Spakenburg JO13-4
0 - 8
Wedstrijddag 11
26-11-2016
AFC Quick 1890 JO13-5   Eemdijk JO13-1
2 - 3
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Nieuwland JO13-6   VOP JO13-3
5 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
VVZA JO13-5   Hoogland JO13-7
4 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hooglanderveen JO13-5   Soest SO JO13-5
3 - 2
Wedstrijddag 1
03-12-2016
DOVO JO13-8   VVZA JO13-5
4 - 7
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hooglanderveen JO13-5   Hoogland JO13-7
3 - 6
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Eemdijk JO13-1   VOP JO13-3
16 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
AFC Quick 1890 JO13-5   Spakenburg JO13-4
2 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Nieuwland JO13-6   Soest SO JO13-5
5 - 5
Wedstrijddag 10
10-12-2016
Cobu Boys JO13-3   VVZA JO13-5
4 - 4
Wedstrijddag 1
17-12-2016
CJVV JO13-5   Cobu Boys JO13-3
0 - 7

Stand

1. Eemdijk JO13-1 11 27
2. Cobu Boys JO13-3 11 25
3. Hoogland JO13-7 11 22
4. Hooglanderveen JO13-5 11 21
5. VVZA JO13-5 11 21
6. AFC Quick 1890 JO13-5 11 19
7. Spakenburg JO13-4 11 18
8. Soest SO JO13-5 11 17
9. VOP JO13-3 11 8
10. Nieuwland JO13-6 11 7
11. CJVV JO13-5 11 4
12. DOVO JO13-8 11 3

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer