Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Zuidvogels MO13-1   Hoogland MO13-1
3 - 4
Wedstrijddag 2
10-09-2016
TOV MO13-1   Waterwijk MO13-1
1 - 7
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg MO13-1   Victoria MO13-1
12 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hooglanderveen MO13-1   Sporting Almere MO13-1
0 - 11
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Gooi 't sc MO13-1   IJsselmeervogels MO13-1
0 - 6
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Maarssen MO13-2   Roda 46 MO13-1
0 - 9
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Waterwijk MO13-1   Victoria MO13-1
6 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Soest SO MO13-1   Spakenburg MO13-1
3 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hooglanderveen MO13-1   Zuidvogels MO13-1
0 - 10
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hoogland MO13-1   Gooi 't sc MO13-1
11 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Sporting Almere MO13-1   Roda 46 MO13-1
4 - 3
Wedstrijddag 3
21-09-2016
TOV MO13-1   Maarssen MO13-2
0 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Victoria MO13-1   Sporting Almere MO13-1
2 - 10
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Maarssen MO13-2   Waterwijk MO13-1
0 - 10
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg MO13-1   TOV MO13-1
9 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Gooi 't sc MO13-1   Hooglanderveen MO13-1
1 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Zuidvogels MO13-1   Soest SO MO13-1
3 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
IJsselmeervogels MO13-1   Hoogland MO13-1
1 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
IJsselmeervogels MO13-1   Victoria MO13-1
4 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Hoogland MO13-1   Roda 46 MO13-1
0 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Gooi 't sc MO13-1   TOV MO13-1
2 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Soest SO MO13-1   Sporting Almere MO13-1
2 - 5
Wedstrijddag 5
05-10-2016
Hooglanderveen MO13-1   Maarssen MO13-2
2 - 2
Wedstrijddag 5
05-10-2016
Zuidvogels MO13-1   Spakenburg MO13-1
6 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Maarssen MO13-2   Zuidvogels MO13-1
0 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Roda 46 MO13-1   IJsselmeervogels MO13-1
3 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
TOV MO13-1   Hooglanderveen MO13-1
1 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg MO13-1   Gooi 't sc MO13-1
8 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Victoria MO13-1   Soest SO MO13-1
0 - 10
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Sporting Almere MO13-1   Waterwijk MO13-1
2 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Hoogland MO13-1   Waterwijk MO13-1
2 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Soest SO MO13-1   TOV MO13-1
5 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
IJsselmeervogels MO13-1   Sporting Almere MO13-1
2 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Hooglanderveen MO13-1   Victoria MO13-1
2 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Gooi 't sc MO13-1   Maarssen MO13-2
0 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Zuidvogels MO13-1   Roda 46 MO13-1
1 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Maarssen MO13-2   Spakenburg MO13-1
0 - 8
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Roda 46 MO13-1   Soest SO MO13-1
1 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Waterwijk MO13-1   IJsselmeervogels MO13-1
0 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
TOV MO13-1   Zuidvogels MO13-1
0 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Sporting Almere MO13-1   Hoogland MO13-1
1 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Victoria MO13-1   Gooi 't sc MO13-1
0 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
IJsselmeervogels MO13-1   TOV MO13-1
6 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Waterwijk MO13-1   Roda 46 MO13-1
3 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland MO13-1   Victoria MO13-1
6 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Soest SO MO13-1   Maarssen MO13-2
6 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hooglanderveen MO13-1   Spakenburg MO13-1
1 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Gooi 't sc MO13-1   Zuidvogels MO13-1
0 - 6
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Maarssen MO13-2   IJsselmeervogels MO13-1
1 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Hooglanderveen MO13-1   Soest SO MO13-1
2 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Victoria MO13-1   Roda 46 MO13-1
0 - 6
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Spakenburg MO13-1   Waterwijk MO13-1
0 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Gooi 't sc MO13-1   Sporting Almere MO13-1
1 - 9
Wedstrijddag 10
12-11-2016
TOV MO13-1   Hoogland MO13-1
0 - 5
Wedstrijddag 12
19-11-2016
Zuidvogels MO13-1   Victoria MO13-1
10 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
IJsselmeervogels MO13-1   Spakenburg MO13-1
4 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Roda 46 MO13-1   Hooglanderveen MO13-1
7 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hoogland MO13-1   Maarssen MO13-2
10 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Soest SO MO13-1   Gooi 't sc MO13-1
9 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Waterwijk MO13-1   Zuidvogels MO13-1
2 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Sporting Almere MO13-1   TOV MO13-1
11 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
IJsselmeervogels MO13-1   Zuidvogels MO13-1
0 - 5
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Roda 46 MO13-1   Gooi 't sc MO13-1
7 - 0
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hoogland MO13-1   Hooglanderveen MO13-1
4 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Waterwijk MO13-1   Soest SO MO13-1
9 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Sporting Almere MO13-1   Spakenburg MO13-1
5 - 0
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Victoria MO13-1   TOV MO13-1
1 - 3
Wedstrijddag 12
10-12-2016
Spakenburg MO13-1   Roda 46 MO13-1
4 - 4
Wedstrijddag 13
17-12-2016
Hoogland MO13-1   Spakenburg MO13-1
3 - 0
Wedstrijddag 13
07-01-2017
Sporting Almere MO13-1   Zuidvogels MO13-1
-
Wedstrijddag 12
14-01-2017
Soest SO MO13-1   Hoogland MO13-1
-

Stand

1. Hoogland MO13-1 11 27
2. Sporting Almere MO13-1 10 25
3. Waterwijk MO13-1 10 25
4. Zuidvogels MO13-1 11 25
5. Roda 46 MO13-1 11 21
6. Soest SO MO13-1 10 17
7. IJsselmeervogels MO13-1 10 17
8. Spakenburg MO13-1 12 17
9. Hooglanderveen MO13-1 10 8
10. Gooi 't sc MO13-1 11 5
11. TOV MO13-1 11 4
12. Maarssen MO13-2 10 3
13. Victoria MO13-1 11 2

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer