Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
VOP JO11-3   Eemdijk JO11-1
2 - 10
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Spakenburg JO11-2   CJVV JO11-3
11 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Roda 46 JO11-5   Nieuwland JO11-4
4 - 5
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Hooglanderveen JO11-6   Hoogland JO11-5
3 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Achterveld JO11-2   AFC Quick 1890 JO11-4
1 - 7
Wedstrijddag 3
17-09-2016
CJVV JO11-3   Hooglanderveen JO11-6
1 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hoogland JO11-5   Spakenburg JO11-2
2 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Nieuwland JO11-4   Eemdijk JO11-1
3 - 8
Wedstrijddag 3
17-09-2016
AFC Quick 1890 JO11-4   VOP JO11-3
7 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
VVZA JO11-3   Achterveld JO11-2
5 - 5
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg JO11-2   Nieuwland JO11-4
5 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
VOP JO11-3   Hoogland JO11-5
2 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Eemdijk JO11-1   CJVV JO11-3
14 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Hooglanderveen JO11-6   VVZA JO11-3
1 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Achterveld JO11-2   Roda 46 JO11-5
1 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Roda 46 JO11-5   Spakenburg JO11-2
0 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Hoogland JO11-5   CJVV JO11-3
1 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
AFC Quick 1890 JO11-4   Nieuwland JO11-4
8 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
VVZA JO11-3   Eemdijk JO11-1
1 - 2
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Achterveld JO11-2   Hooglanderveen JO11-6
1 - 8
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Nieuwland JO11-4   Hoogland JO11-5
3 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
CJVV JO11-3   VVZA JO11-3
1 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg JO11-2   TOV JO11-3
17 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
VOP JO11-3   Achterveld JO11-2
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Eemdijk JO11-1   AFC Quick 1890 JO11-4
4 - 10
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hooglanderveen JO11-6   Roda 46 JO11-5
3 - 7
Wedstrijddag 7
15-10-2016
VOP JO11-3   Hooglanderveen JO11-6
4 - 6
Wedstrijddag 7
15-10-2016
AFC Quick 1890 JO11-4   Spakenburg JO11-2
1 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
TOV JO11-3   Eemdijk JO11-1
2 - 7
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Roda 46 JO11-5   CJVV JO11-3
2 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
VVZA JO11-3   Hoogland JO11-5
1 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Achterveld JO11-2   Nieuwland JO11-4
1 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg JO11-2   VOP JO11-3
8 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hoogland JO11-5   AFC Quick 1890 JO11-4
5 - 4
Wedstrijddag 8
29-10-2016
CJVV JO11-3   Achterveld JO11-2
1 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Eemdijk JO11-1   Roda 46 JO11-5
2 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hooglanderveen JO11-6   TOV JO11-3
4 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Nieuwland JO11-4   VVZA JO11-3
7 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Nieuwland JO11-4   CJVV JO11-3
5 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland JO11-5   Eemdijk JO11-1
2 - 4
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Roda 46 JO11-5   VOP JO11-3
1 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
AFC Quick 1890 JO11-4   Hooglanderveen JO11-6
9 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
VVZA JO11-3   Spakenburg JO11-2
0 - 11
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Achterveld JO11-2   TOV JO11-3
3 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
TOV JO11-3   Nieuwland JO11-4
0 - 0
Wedstrijddag 10
12-11-2016
AFC Quick 1890 JO11-4   VVZA JO11-3
12 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
VOP JO11-3   CJVV JO11-3
2 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Roda 46 JO11-5   Hoogland JO11-5
0 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Hooglanderveen JO11-6   Eemdijk JO11-1
0 - 5
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Achterveld JO11-2   Spakenburg JO11-2
1 - 7
Wedstrijddag 2
19-11-2016
TOV JO11-3   VVZA JO11-3
2 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hoogland JO11-5   TOV JO11-3
5 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg JO11-2   Hooglanderveen JO11-6
3 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Nieuwland JO11-4   VOP JO11-3
6 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
CJVV JO11-3   AFC Quick 1890 JO11-4
0 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
VVZA JO11-3   Roda 46 JO11-5
2 - 3
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Eemdijk JO11-1   Achterveld JO11-2
2 - 3
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Nieuwland JO11-4   Hooglanderveen JO11-6
3 - 2
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hoogland JO11-5   Achterveld JO11-2
9 - 4
Wedstrijddag 1
03-12-2016
AFC Quick 1890 JO11-4   Roda 46 JO11-5
2 - 1
Wedstrijddag 1
03-12-2016
VVZA JO11-3   VOP JO11-3
2 - 2
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Eemdijk JO11-1   Spakenburg JO11-2
5 - 4
Wedstrijddag 1
10-12-2016
CJVV JO11-3   TOV JO11-3
7 - 2
Wedstrijddag 4
07-01-2017
TOV JO11-3   AFC Quick 1890 JO11-4
-
Wedstrijddag 5
14-01-2017
TOV JO11-3   VOP JO11-3
3 - 0

Stand

1. Spakenburg JO11-2 11 30
2. AFC Quick 1890 JO11-4 10 24
3. Eemdijk JO11-1 11 24
4. Nieuwland JO11-4 11 22
5. Hoogland JO11-5 11 19
6. Roda 46 JO11-5 10 15
7. Hooglanderveen JO11-6 11 14
8. Achterveld JO11-2 11 10
9. CJVV JO11-3 11 8
10. VOP JO11-3 11 7
11. VVZA JO11-3 11 7
12. TOV JO11-3 9 5

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer