Uitslagen

Vorige Volgende
 

Stand

1.

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Dinsdag
22-08-2017
Blauw Geel'38/JUMBO   Spakenburg
20 : :15 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO10-1   Spakenburg JO10-1
18 : :15 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO10-2   Spakenburg JO11-4
18 : :15 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Spakenburg JO8-1   Woudenberg JO8-1
18 : :30 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Spakenburg JO8-2   Woudenberg JO8-2
18 : :30 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO11-1   Spakenburg JO11-1
19 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO11-2   Spakenburg JO11-2
19 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO9-1   Spakenburg JO9-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO8-1   Soest JO8-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO8-2   Soest JO8-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Smurfen  
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Sparta Nijkerk JO9-5   Spakenburg JO9-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO11-1   SVM JO11-1
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO17-1   VVZ'49 JO17-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO15-1   Zuidoost United JO15-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO16-1   Purmersteijn JO16-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Quick 1890 JO15-1   Spakenburg JO14-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO19-1   NNB
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
SDVB 2   Spakenburg 2
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Sparta Nijkerk MO15-1   Spakenburg MO15-1
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
ASWH   Spakenburg
15 : :00 uur
Wedstrijddag Dinsdag
29-08-2017
Rokebey School JO11-2   Spakenburg JO11-2
19 : :00 uur
Wedstrijddag Dinsdag
29-08-2017
Spakenburg 2   Soest 2
20 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
30-08-2017
Spakenburg JO15-1   Sporting'70 JO15-1
20 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO9-3   BFC JO9-6
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO8-2   Hooglanderveen JO8-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO11-2   Nieuwland JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO11-4   Woudenberg JO11-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg MO13-2   TOV MO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
OSM 75 JO9-2   Spakenburg JO9-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Hooglanderveen JO8-3   Spakenburg JO8-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Cobu Boys JO8-2   Spakenburg JO8-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Hoogland JO13-4   Spakenburg JO13-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels MO13-1   Spakenburg MO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Laren 99 JO9-5M   Spakenburg JO9-4M
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels JO9-1   Spakenburg JO9-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Baarn sv JO11-3   Spakenburg JO11-5
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Baarn sv JO10-2   Spakenburg JO10-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO13-5   VOP JO13-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels MO11-1   Spakenburg MO11-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO13-3   Nieuwland JO13-4
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO11-1   Hooglanderveen JO11-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Hooglanderveen JO12-1   Spakenburg JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO13-1   SVM JO13-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO15-3   NVC JO15-4
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
VV De Dreef JO11-1   Spakenburg JO11-3
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO16-1   Volendam (rkav) JO16-1
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Zuidvogels 2   Spakenburg 3
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO17-1   Sporting 70 JO17-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Woudenberg JO15-1   Spakenburg JO15-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Maarssen JO13-2   Spakenburg JO13-2
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO14-1   Hercules JO14-2
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels JO19-1   Spakenburg JO19-1
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Loosdrecht JO15-1   Spakenburg JO15-2
12 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO17-3   Eemnes JO17-3
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg MO15-1   Focus 07 MO15-1
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
SVP 3   Spakenburg 4
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Renswoude 3   Spakenburg 5
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg   ONS Sneek
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg 2   VIOD 1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO17-2   Eemnes JO17-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Maandag
04-09-2017
Soest SO VR1   Spakenburg VR3
20 : :00 uur
Wedstrijddag Maandag
04-09-2017
Plank de 2   Spakenburg 2
21 : :55 uur
Wedstrijddag Dinsdag
05-09-2017
Spakenburg O11-1   Desto O11-1
18 : :30 uur
Wedstrijddag Woensdag
06-09-2017
Soest SO 2   Spakenburg 7
20 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
06-09-2017
SEC 5   Spakenburg 6
20 : :55 uur
Wedstrijddag Donderdag
07-09-2017
Spakenburg VR4   IJsselmeervogels VR1
20 : :00 uur
Wedstrijddag Donderdag
07-09-2017
Spakenburg 8   Plank de 3
20 : :55 uur
Wedstrijddag Donderdag
07-09-2017
Spakenburg 4   SEC 1
21 : :50 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
GS'76 VR1   Spakenburg VR2
19 : :15 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Spakenburg 3   Kolkrijst de 3
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Plank de 4   Spakenburg 5
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Spakenburg VR1   Pro Futsal Club
21 : :30 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Annour/MADIBA 3   Spakenburg 1
22 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO9-4M   Eemnes JO9-5M
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO9-1   VOP JO9-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO8-1   VOP JO8-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO8-3   Hooglanderveen JO8-7
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO11-3   BVV 31 JO11-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO11-5   IJsselmeervogels JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO10-1   Laren 99 JO10-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg MO11-2   Musketiers MO11-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Loosdrecht JO9-2   Spakenburg JO9-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Hoogland JO8-4   Spakenburg JO8-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Eemnes JO11-3   Spakenburg JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
IJsselmeervogels JO13-2   Spakenburg JO13-3
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
VOP MO13-1   Spakenburg MO13-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO9-2   Eemnes JO9-1
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg MO11-1   Buitenboys MO11-1
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO13-2   Buitenboys JO13-3
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO12-1   VOP JO12-1
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Huizen JO14-1   Spakenburg JO14-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
TOV JO11-2   Spakenburg JO11-2
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Hooglanderveen JO13-5   Spakenburg JO13-5
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
IJsselmeervogels JO11-1   Spakenburg JO11-1
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Graveland 's JO15-3   Spakenburg JO15-3
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO13-4   IJsselmeervogels JO13-3
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO19-1   Roda 46 JO19-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO15-1   SDO JO15-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Wasmeer JO17-1   Spakenburg JO17-1
13 : :15 uur

Harry Hamstra overleden

Afgelopen zaterdag kregen wij het droevige bericht dat de ons na aan het hart liggende oud-trainer Harry Hamstra uit Nijkerk die morgen op 59-jarige leeftijd is overleden.

20.aug..2017|Lees Meer

Geef je op voor de supportersbus 2017-2018

Zoals al jaren gebruikelijk is, zal de supportersvereniging komend seizoen ook weer busreizen naar de uitwedstrijden organiseren. Zowel de spelers als het bestuur zijn blij met alle steun van de supporters.

15.aug..2017|Lees Meer