Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Nieuwland JO11-5   Huizen JO11-6
1 - 10
Wedstrijddag 2
10-09-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Spakenburg JO11-3
6 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Wasmeer JO11-4   Hoogland JO11-7
7 - 7
Wedstrijddag 2
10-09-2016
BVV 31 JO11-2   Zuidvogels JO11-3
19 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Baarn sv JO11-3   AS 80 JO11-6
1 - 4
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Almere FC JO11-9   Altius JO11-5
5 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Huizen JO11-6   BVV 31 JO11-2
1 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hoogland JO11-7   Spakenburg JO11-3
4 - 4
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Altius JO11-5   Baarn sv JO11-3
3 - 6
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Zuidvogels JO11-3   Nieuwland JO11-5
1 - 10
Wedstrijddag 3
17-09-2016
AS 80 JO11-6   IJsselmeervogels JO11-3
9 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Wasmeer JO11-4   Almere FC JO11-9
4 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
BVV 31 JO11-2   Hoogland JO11-7
20 - 3
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Almere FC JO11-9   AS 80 JO11-6
0 - 7
Wedstrijddag 4
24-09-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Huizen JO11-6
2 - 7
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg JO11-3   Zuidvogels JO11-3
9 - 4
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Nieuwland JO11-5   Altius JO11-5
10 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Baarn sv JO11-3   Wasmeer JO11-4
4 - 4
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Wasmeer JO11-4   BVV 31 JO11-2
0 - 21
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Altius JO11-5   Spakenburg JO11-3
4 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Baarn sv JO11-3   Nieuwland JO11-5
3 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Almere FC JO11-9   IJsselmeervogels JO11-3
0 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Huizen JO11-6   Zuidvogels JO11-3
11 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
AS 80 JO11-6   Hoogland JO11-7
8 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Hoogland JO11-7   Huizen JO11-6
0 - 10
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Zuidvogels JO11-3   Altius JO11-5
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Baarn sv JO11-3
9 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Nieuwland JO11-5   Wasmeer JO11-4
5 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg JO11-3   AS 80 JO11-6
0 - 6
Wedstrijddag 6
08-10-2016
BVV 31 JO11-2   Almere FC JO11-9
16 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Nieuwland JO11-5
3 - 5
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Wasmeer JO11-4   Zuidvogels JO11-3
9 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Altius JO11-5   Huizen JO11-6
0 - 8
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Almere FC JO11-9   Spakenburg JO11-3
3 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Baarn sv JO11-3   Hoogland JO11-7
11 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Nieuwland JO11-5   Almere FC JO11-9
5 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Hoogland JO11-7   Altius JO11-5
10 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Zuidvogels JO11-3   Baarn sv JO11-3
4 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg JO11-3   Wasmeer JO11-4
8 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
BVV 31 JO11-2   IJsselmeervogels JO11-3
12 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Huizen JO11-6   AS 80 JO11-6
2 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hoogland JO11-7   Zuidvogels JO11-3
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Huizen JO11-6   Spakenburg JO11-3
12 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
AS 80 JO11-6   Nieuwland JO11-5
1 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Altius JO11-5   BVV 31 JO11-2
0 - 10
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Wasmeer JO11-4   IJsselmeervogels JO11-3
4 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Baarn sv JO11-3   Almere FC JO11-9
4 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Nieuwland JO11-5   Spakenburg JO11-3
2 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels JO11-3   Zuidvogels JO11-3
8 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Baarn sv JO11-3   BVV 31 JO11-2
2 - 12
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Almere FC JO11-9   Hoogland JO11-7
2 - 5
Wedstrijddag 10
12-11-2016
AS 80 JO11-6   Altius JO11-5
5 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Hoogland JO11-7   IJsselmeervogels JO11-3
5 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Altius JO11-5   Wasmeer JO11-4
5 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg JO11-3   Baarn sv JO11-3
6 - 5
Wedstrijddag 11
26-11-2016
BVV 31 JO11-2   Nieuwland JO11-5
13 - 5
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Huizen JO11-6   Almere FC JO11-9
11 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Zuidvogels JO11-3   AS 80 JO11-6
0 - 12
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Hoogland JO11-7   Nieuwland JO11-5
0 - 5
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Huizen JO11-6   Baarn sv JO11-3
3 - 2
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Altius JO11-5   IJsselmeervogels JO11-3
2 - 6
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Spakenburg JO11-3   BVV 31 JO11-2
3 - 12
Wedstrijddag 1
03-12-2016
Zuidvogels JO11-3   Almere FC JO11-9
4 - 3
Wedstrijddag 1
03-12-2016
AS 80 JO11-6   Wasmeer JO11-4
9 - 0
Wedstrijddag 7
10-12-2016
Wasmeer JO11-4   Huizen JO11-6
0 - 9
Wedstrijddag 7
10-12-2016
AS 80 JO11-6   BVV 31 JO11-2
3 - 7

Stand

1. BVV 31 JO11-2 11 33
2. AS 80 JO11-6 11 30
3. Huizen JO11-6 11 27
4. Nieuwland JO11-5 11 19
5. IJsselmeervogels JO11-3 11 18
6. Baarn sv JO11-3 11 14
7. Hoogland JO11-7 11 14
8. Spakenburg JO11-3 11 13
9. Almere FC JO11-9 11 7
10. Wasmeer JO11-4 11 6
11. Altius JO11-5 11 6
12. Zuidvogels JO11-3 11 6

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer