gemaakt op : 26 juni 2016

Teamindeling seizoen 2016-2017 (update 2)

Nieuwe namen voor de teams
Hieronder staan de indelingen van onze jeugdteams voor het komend seizoen. De teamnamen zien er echter anders uit. De aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen verdwijnen. Hiervoor in de plaats komen de internationaal gebruikelijke aanduidingen Onder 20 (jaar) tot en met Onder 6 (jaar). De C-junioren worden dus bijvoorbeeld Onder 15. Dit was altijd al de leeftijdsgrens van de C-junioren. Feitelijk verandert er dus niets.

Een specifieke meidencompetitie wordt aangeduid met een M. Een MB1 heet nu voortaan Mo17. Nieuw is ook de toevoeging van een J in de aanduidingen voor de jeugd. Niet de J van jongens, maar de J van jeugd. Jeugdklassen waarin zowel jongens als meiden gezamenlijk in één team of als teams tegen elkaar kunnen uitkomen.

Waarom veranderen de aanduidingen?
Als er verder niets wijzigt, waarom dan toch deze nieuwe aanduidingen? Omdat deze aanduidingen nodig zijn om verbeteringen in de toekomst mogelijk te maken. Deze aanpassing geeft de KNVB de mogelijkheid om bijvoorbeeld geboortejaarcompetities aan te bieden (o14, o12, etc.). Dit moet de kwaliteit van het voetbal ten goede komen. Wie meer wil weten over de achtergronden van deze nieuwe namen kan klikken op deze link.

Samenstelling teams
Hieronder staan de teams zoals ze op dit moment zijn ingedeeld. De indeling kan nog veranderen door opzeggingen of nieuwe aanmeldingen. Het kan dus gebeuren dat er in de voorbereidingsperiode nog verplaatsingen van spelers zijn. 

Wilt u reageren op deze indeling, bijvoorbeeld omdat u het team van uw zoon wel wilt gaan leiden, dan is er een speciaal e-mailadres indeling2016@svsJeugd.nl waar u terecht kunt met al uw vragen en opmerkingen.

Smurfen o7
01 - Huib van Kooten
02 - Lion Beukers
03 - Hans Hartog
04 - Micha Westerink
05 - Roan van Dijk
06 - Manuel Duijst
07 - Max de Graaf
08 - Thijs van der Schuur
09 - Jack Nel
10 - Bram Koelewijn
11 - Mats de Harder

Team o8-1
01 - Yari van de Groep
02 - Lucas van Gulik
03 - Benjamin Vedder
04 - Thom van de Mheen
05 - Ian Kornet
06 - Noud Beukers
07 - Mees van ’t Klooster
08 - Manasse Koelewijn
09 - Jari de Graaf
10 - Dylan van Twillert

Team Mo9-1
01 - Charlotte Dijkhuizen
02 - Ylena Klijn
03 - Lise Koelewijn
04 - Jada Meester
05 - Laura Kok
06 - Famke Duursma
07 - Leah Kurvers
08 - Fay van Dijk
09 - Mirre Elverding
10 - Senna van der Wal
11 - Megan de Graaf


Team o9-1
01 - Milan Koetsier
02 - Rick Hagebeuk
03 - Stan van Diermen
04 - Tijs van Kooten 
05 - Chris Heijnen
06 - Sven ter Haar
07 - Lennaert Kok 
08 - Milan van de Geest
09 - Levi Nagel
10 - Luca Heinen

Team o9-2
01 - Jesse Reijnhout
02 - Daan ter Haar
03 - Leon Goudbeek
04 - Finn van Buuren
05 - Naud Hopman
06 - Eib van Deuveren
07 - Lucas van de Mheen
08 - Senne van de Groep
09 - Dylan Heuveling
10 - Jukka Kastermans

Team o9-3
01 - Joshua Ngombo
02 - Jesse van Diermen
03 - Julian Koelewijn
04 - Kasper Koelewijn
05 - Chris Hoolwerf
06 - Julius van Twillert
07 - Joop Dop

Team o9-4
01 - Jefta Koelewijn
02 - Bastiaan Ruizendaal
03 - Quinn Bergsma
04 - Lucas Koelewijn
05 - Koen Korlaar
06 - Daan Koelewijn 
07 - Jasper Westrik

Team o9-5
01 - Dylan ter Haar
02 - Senne Gerritsen
03 - Kai van den Hoek
04 - Kees van de Groep
05 - Manuel van Dorp
06 - Kaan Tuncer
07 - Niek Beekhuis

Team o10-1
01 - Aart Hop
02 - Lex Hop (K)
03 - Michiel Geuchies
04 - Mats Hilhorst
05 - Jason Hagen
06 - Milan de Graaf
07 - Pascal Nagel
08 - Job Duijst
09 - Jesse Hop
10 - Thijs Kos

Team Mo11-1
01 - Donna van de Groep
02 - Estée Veerman
03 - Millah Veerman
04 - Jill Nel
05 - Lotte Koelewijn
06 - Vivian de Graaf
07 - Noa de Graaf 
08 - Fabienne Verhoef

Team Mo11-2
01 - Esther de Graaf
02 - Mirte Sloof
03 - Anouk van Diermen
04 - Noa van Diermen
05 - Esmee Koelewijn
06 - Nina Hop
07 - Fé Heuveling
08 - Sterre Zijl
09 - Floortje Mink
10 - Kiki Meijering
11 - Tessa Blom

Team Mo11-3
01 - Mila Bonneveld
02 - Joëlle Hartog
03 - Demi van Leeuwen
04 - Gerlinde Koelewijn
05 - Ilse Westerink
06 - Emmely Steenhart
07 - Lindsey van de Veen
08 - Joy Beekhuis
09 - Salome Meijer
10 - Rachab van de Pol
11 - Fleur Hartog

Team o11-1
01 - Ize van den Bor
02 - Tjaard Duursma
03 - Milan Heek 
04 - Emre Esim
05 - Sam Koelewijn
06 - Mees Koelewijn
07 - Jelmer Koelewijn
08 - Lee Beukers
09 - Sam de Graaf-Blokhuis
10 - Daniel van den Hoogen
11 - Juan Gomez Puerta
12 - Hessel van Twillert
13 - Tristan Jansen

Team o11-2
01 - Jort Duijst
02 - Boaz van der Veen
03 - Jesper Bergsma
04 - Maarten Duyst
05 - Rikkert van Rossum
06 - Kees van Rossum
07 - Stijn van Diermen
08 - Damian van Dijk
09 - Benjamin Jansen

Team o11-3
01 - Luuk Koelewijn
02 - Tristan Koops
03 - Ardian Haliti
04 - Niels Veldhuizen
05 - Colin Huijgen
06 - Wessel Laseur
07 - Senna Beekhuis
08 - Nathan Koelewijn
09 - Nils Kok
10 - William van Diermen

Team o11-4
01 - Youri de Graaf
02 - Lucas Huijgen
03 - Robin Offringa
04 - Haron Amir
05 - Chiel de Graaf
06 - Rick Muijs
07 - Sil Bardachowski
08 - Sam van Gulik
09 - Hrach Malian
10 - Daniël Hoolwerf

Team o11-5
01 - Rowan van Diermen
02 - Wester de Haan 
03 - Massimo Balsamo
04 - Melvin van Houten
05 - Dynand de Graaf
06 - Duco Brugman
07 - Arrenzo Huijgen
08 - Joep Heijnen
09 - Jan Zoer
10 - Wouter Heinen

Team o11-6
01 - Reinout Hoeve
02 - Rens Blom
03 - Tijmen van Halteren
04 - Silas Koelewijn
05 - Lennart Heinen
06 - Kristian van den Hoogen
07 - Joaz Huijgen
08 - Peter van de Mheen
09 - Mika Zwaan

Team o11-7
01 - Hidde Elverding
02 - Klaas Meester
03 - Nick Nagel
04 - Sven de Graaf
05 - Thanoulis de Graaf
06 - Chris van Goor
07 - Ahmad Alibrahim
08 - Dion Horton
09 - Tom Hendriks

Team o12-1
01 - Niels Hopman
02 - Boris Both
03 - Lars Koelewijn
04 - Nigel Nagel
05 - Aron Muijs
06 - Corné Kok
07 - Rowan Koelewijn
08 - Xavier Eusebio
09 - Levi Heek
10 - Dustin Mazenier
11 - Nathan Koelewijn
12 - Sem Heinen
13 - Wesley terHaar
14 - Senne deGraaf
15 - LucasBeukers

Team Mo13-1
01 - Katinka Wiemers
02 - Loïs de Graaf
03 - Laura Zwaan
04 - Demi de Jong
05 - Rosa Korlaar
06 - Marit van de Mheen
07 - Nicole Huizinga
08 - Ilse Veldhuizen
09 - Ilse Hop
10 - Romee Koelewijn
11 - Indy Gutter
12 - Pien van Lopik
13 - Demi Vermeer
14 - Mette van Harten

Team Mo13-2
01 - Isa Hartog
02 - Jade Hopman
03 - Naomi Koops
04 - Iza Koopman
05 - Madelin Muijs
06 - Dorcas Ngombo
07 - Eliza van de Mheen
08 - Veerle Kok
09 - Finn Meijering
10 - Daphne Koelewijn
11 - Sarisha Lokhai
12 - Noa Heuveling
13 - Klara Koziel
14 - Lotte Kos
15 - Nina Hendriks

Team o13-1
01 - Casper Ambachtsheer
02 - ArnoBeukers
03 - Wessel van de Pol
04 - Daan Koelewijn
05 - Job Koelewijn
06 - Reinier Steenhart
07 - Kevin Jansen
08 - Bouke Both
09 - Koen de Graaf
10 - Steven Pastoor
11 - Maurice Vedder
12 - Jesse de Jong
13 - Menno Veldhuizen
14 - Lucas van Twillert
15 - Idar van de Lagemaat
16 - Sem van der Goot
17 - Rolf Duijst 

Team o13-2
01 - Rick Heijnen
02 - Lucas Ngombo
03 - Sven de Harder
04 - Timo van der Goot
05 - Joas ter Haar
06 - Arie ter Haar
07 - Jordi Horst
08 - Roy van den Bos
09 - Ruben van Schie
10 - Mick Hartog
11 - Jerrald van de Geest
12 - Gerard Huijgen
13 - Mina Rezk

Team o13-3
01 - Remy Hartog
02 - Robin Spil
03 - Samuel te Raa
04 - Sam Veen
05 - Jarno Vedder
06 - Milan van der Goot
07 - Dinand van Rijn
08 - Nick Groenesteyn
09 - Job Blankestijn
10 - Levi Reijnhout
11 - Boaz van Eeken
12 - Binck Staats
13 - Fabian Kruszko
14 - Wessel Manifarges
15 - Stijn van Essen
16 - Jorrit Koelewijn

Team o13-4
01 - Bart ten Hoven
02 - Stefan Blokhuis
03 - Bram Muijs
04 - Tom Hopman
05 - Dinand Koelewijn
06 - Ruben Koelewijn
07 - Adrian Boczkowski
08 - Siem Hop
09 - Seb Elverding
10 - Jonathan de Wit
11 - Dinand Hopman
12 - Aron Vermeer
13 - Job de Galan
14 - Hugo van Kooten
15 - Milan van Kooij
16 - Jurre de Graaf

Team o14-1

01 - Glenn Meeuwsen (K)
02 - Martijn de Jong
03 - Guyon Zwaan
04 - David Koelewijn
05 - Gillian Faas
06 - Youri Dop
07 - Boudewijn van den Bor
08 - Wesley van Diermen
09 - Tristan Koelewijn
10 - Wessel Huijgen
11 - Jeroen Baas
12 - Mischa Sloof
13 - Boulale Liban
14 - Jael van de Lagemaat
15 - Wouter Kok
16 - Jorn Lith

Team Mo15-1
01 - Tessa van den Berg
02 - Richelle van de Groep
03 - Ruby de Groen
04 - Kenza ter Haar
05 - Ilayda Sarcan
06 - Britt Schaap
07 - Suzanne Vreeswijk
08 - Lisa de Graaf
09 - Nicky Koelewijn
10 - Demi Koelewijn
11 - Noor Pannekoek
12 - Meike Vogelzang
13 - Joëlle van den Hoogen
14 - Tirza de Graaf
15 - Sanne Schuurman
16 - Lionne van der Meer

Team o15-1
01 - Mats Groeneveld
02 - Peter van de Groep
03 - Jesse Koelewijn
04 - Winston Muijs
05 - Jan van Diermen
06 - Daan Gutter
07 - Enrique Beukers
08 - Marcel Beekhuis
09 - Luc Ruizendaal
10 - Daniël Koelewijn
11 - Jochem Matthijssen
12 - Nick Broerze
13 - Ben Hartog
14 - Thijmen Hilhorst
15 - Thomas Beekhuis
16 - Ryan de Hoop


Team o15-2
01 - Tom Hopman
02 - Ian Donkers
03 - Hidde van Wouw
04 - Bram de Lange
05 - Luca Bijlard
06 - Willem van Goor
07 - Rioz Jaquet 
08 - Moya Jaquet
09 - Maikel Pruys
10 - Luuk Vogelzang
11 - William Muijs
12 - Sylvester Kok
13 - William van de Mheen
14 - Levi Lamers
15 - Nan Prins
16 - Angelo Balsamo

Team o15-3
01 - Marc Vedder
02 - Jesse Grob
03 - Jarno de Jong
04 - Mark Hopman
05 - Xavier van de Bunt
06 - Robin Veldhuizen
07 - Abid Amir
08 - Henk Jan Dop
09 - Daan van Halteren
10 - Serhat Isik
11 - Milan Castronuovo
12 - Leroy de Graaf
13 - Saifdin Al Najjar

Team o15-4
01 - Wessel de Graaf
02 - Levi Koelewijn
03 - Jonathan van Diermen
04 - Willan de Graaf
05 - Jari Beekhuis
06 - Aart-Wim ter Beek
07 - Giel Blankestijn
08 - Pieter van de Vuurst
09 - Milan Hartog
10 - Samet Bozkurt
11 - Thijs van der Klis
12 - Emiel de Jong
13 - Jaap Koelewijn
14 - Rob Berendse

Team Mo17-1
01 - Annemarieke Dekkers
02 - Teniqua Klijn
03 - Ylona Koelewijn
04 - Tamar Nagel
05 - Tamar Koelewijn
06 - Lidewij Heinen
07 - Anouk van de Geest
08 - Louise van der Linde
09 - Janine Beekhuis
10 - Kyara Tomeij
11 - Romee Koelewijn
12 - Loïs van Twillert
13 - Noëlle Koelewijn
14 - Myrthe Lith
15 - Jascha de Graaf
16 - Melissa van den Hoogen
17 - Nadia Broekhuizen
18 - Noa van Koot

Team o17-1
01 - Thomas van den Akker
02 - Wesley van de Mheen
03 - Joost van de Pol
04 - Ingmar Koelewijn
05 - Jeffrey van de Groep
06 - Marco van den Akker
07 - Bryan Schaap
08 - Matthieu Ngombo
09 - Jari Koelewijn
10 - Thom Berendse
11 - Gerwin van Twillert
12 - Einar ter Haar
13 - Bart van Halteren
14 - Rick de Jong
15 - Sem van Arendonk
16 - Nico Kroonenberg
17 - Hero van Lopik
18 - Jurre van den Brom
19 - Armando van Breda

Team o17-2
01 - Kelvin Weijzen
02 - Job Heinen
03 - Olaf Broerze
04 - Bernard Beekhuis
05 - Merijn Veldhuizen
06 - Yasin Aktas
07 - Thomas Koelewijn
08 - Geronimo Muis
09 - Ruben Huygen
10 - Harm van den Bor
11 - Julio Beukers
12 - Xander Stuivenberg

Team o17-3
01 - Thimo Spil
02 - Rutger de Graaf
03 - Rik Beukers
04 - Jan-Willem van Twillert
05 - Wessel ter Haar
06 - Melchior Schaap
07 - Michal Koziel
08 - Job Nagel
09 - Roy Koelewijn
10 - Joris van den Bor
11 - David Vedder
12 - Samuël Vedder
13 - Peter van de Mheen
14 - Ammar Alibrahim

Team o19
01 - Jauke Beekhuis
02 - Luc Hartog
03 - Irfan Tunçer
04 - Ferdi Tunçer
05 - Tim Koelewijn
06 - Tony Offringa
07 - Youri Koelewijn
08 - Lars Pitlo
09 - Max Beekhuis
10 - Hari Sabir
11 - Kenny Hazelaar
12 - Zeger Duijst
13 - Frank de Wit
14 - Niels Terpstra
15 - Kevin Essenberg
16 - Jesse Heijnen
17 - Dion Sikma
18 - Ricardo Sterk