gemaakt op : 12 juli 2017

Teamindeling seizoen 2017-2018 – versie 5

Teamindeling seizoen 2017-2018 – versie 5

Hieronder staan de samenstellingen van onze jeugdteams zoals ze op dit moment zijn ingedeeld. De indeling kan nog veranderen door opzeggingen of nieuwe aanmeldingen. Het kan dus gebeuren dat er in deze voorbereidingsperiode nog verplaatsingen van spelers zijn.

Wilt u reageren op deze indeling, bijvoorbeeld omdat u het team van uw zoon wel wilt gaan leiden, dan is er een speciaal e-mailadres indeling2017@svsJeugd.nl waar u terecht kunt met al uw vragen en opmerkingen.

Smurfen o07

01 - Jael Korlaar

02 - Thijs Hagebeuk

03 - Ryan Hartog

04 – Dave Nagel

05 - Mats de Harder

06 - Liam Blokhuis

07 - Jesse Elverding

08 - Tobias Hagebeuk

09 - Robin van Twillert

10 - Anouk de Jong

11 - Justin Bos

12 - Cas Baas

13 - Danny Janmaat

14 - Derric de Graaf

15 - Puck Bast

16 - Milan Koelewijn

17 - Boaz van de Groep

18 - Bram Beekhuis

 

Team Jo08-1

01 - Hans Hartog 

02 - Rowan Koelewijn

03 - Jasper Huijgen

04 - Thristen Nagel

05 - Vince Beukers

06 - Djayden Hop 

07 - Peter-Manuel van Halteren

08 - Dirk Korlaar

 

Team Jo08-2

01 - Huib van Kooten

02 - Jack Nel

03 - Micha Westerink

04 - Thijs van der Schuur 

05 - Max de Graaf

06 - Lion Beukers

07 - Joep Voois

08 - Bram Koelewijn

 

Team Jo08-3

01 - Niek Huijgen

02 - Manuel Duijst

03 - Devi Heek

04 - Binck Meester

05 - Floris Kilian

06 - Max van Noort 

07 - Jon Spring in ’t Veld

08 – Tim Vermeer

 

Team Mo09-1

01 - Laura Kok

02 - Lise Koelewijn

03 - Mirre Elverding

04 - Melanie Verhoeff

05 - Leah Kurvers

06 - Fay van Dijk

07 - Famke Duursma

08 - Jada Meester

09 - Jael Korlaar

 

Team Jo09-1

01 - Yari van de Groep

02 - Jari de Graaf
03 - Ian Kornet
04 - Mees van ’t Klooster
05 - Noud Beukers
06 - Dylan van Twillert
07 - Benjamin Vedder
08 - Bastiaan Ruizendaal

 

Team Jo09-2

01 - Julius van Twillert
02 - Koen Korlaar
03 - Daan Koelewijn

04 - Jasper Westrik

05 - Quinn Bergsma
06 - Lucas Koelewijn
07 - Thom van de Mheen 

08 - Lucas van Gulik

 

Team Jo09-3

01 - Kaan Tuncer

02 - Jefta Koelewijn

03 - Senne Gerritsen

04 - Kai van den Hoek

05 - Kees van de Groep
06 - Manuel van Dorp
07 - David Mabano

08 - Xan Ruizendaal

 

Team Jo10-1

01 - Milan Koetsier

02 - Rick Hagebeuk
03 - Stan van Diermen
04 - Tijs van Kooten

05 - Chris Heijnen
06 - Jesse Reijnhout
07 - Finn van Buuren
08 - Lucas van de Mheen
09 - Senne van de Groep
10 - Dave de Graaf

 

Team Mo11-1

01 - Ilse Westerink

02 - Mila Bonneveld
03 - Joëlle Hartog
04 - Demi van Leeuwen
05 - Gerlinde Koelewijn
06 - Emmely Steenhart

07 - Lindsey van de Veen

08 - Joy Beekhuis
09 - Fleur Hartog

 

Team Mo11-2

01 - Ylena Klijn

02 – Charlotte Dijkhuizen

03 - Megan de Graaf

04 - Rachab van de Pol

05 - Salome Meijer
06 - Shannen Geerding

 

Team Jo11-1

01 - Lex Hop

02 - Michiel Geuchies
03 - Mats Hilhorst
04 - Milan de Graaf

05 - Pascal Nagel
06 - Job Duijst

07 - Jesse Hop
08 - Thijs Kos
09 - Aart Hop
10 - Wester de Haan

11 - Massimo Balsamo
12 - Joep Heijnen

 

Team Jo11-2

01 - Melvin van Houten

02 - Reinout Hoeve

03 - Wouter Heinen

04 - Rowan van Diermen
05 - Dynand de Graaf
06 - Jan Zoer
07 - Silas Koelewijn
08 - Mika Zwaan
09 - Peter van de Mheen
10 - Kristian van den Hoogen
11 - Jason Hagen

 

Team Jo11-3

01 - Hidde Elverding

02 - Rens Blom
03 - Tijmen van Halteren
04 - Lennart Heinen
05 - Sem Dop
06 - Dion Horton
07 - Tom Hendriks
08 - Nick Nagel
09 - Thanoulis de Graaf
10 - Chris van Goor
11 - Ahmad Alibrahim

12 - Jelle Overwijk

 

Team Jo11-4

01 - Daan ter Haar

02 - Sven ter Haar
03 - Lennaert Kok

04 - Milan van de Geest
05 - Levi Nagel
06 - Luca Heinen

07 - Leon Goudbeek
08 - Naud Hopman
09 - Eib van Deuveren
10 - Dylan Heuveling
11 - Jukka Kastermans

 

Team Jo11-5

01 - Julian Koelewijn

02 - Joshua Ngombo
03 - Jesse van Diermen
04 - Kasper Koelewijn
05 - Chris Hoolwerf 

06 - Joop Dop 

07 - Arjan Racekh
08 - Turan Akilli

09 - Milan Elverding

 

Team Jo12-1

01 - Ize van den Bor

02 - Boaz van der Veen
03 - Tjaard Duursma
04 - Milan Heek

05 - Emre Esim
06 - Sam Koelewijn
07 - Mees Koelewijn
08 - Jelmer Koelewijn
09 - Lee Beukers
10 - Sam de Graaf
11 - Juan Gomez Puerta

12 - Daniel van den Hoogen
13 - Tristan Jansen
14 - Hessel van Twillert

 

Team Mo13-1

01 - Romee Koelewijn
02 - Indy Gutter
03 - Pien van Lopik
04 - Nicole Huizinga
05 - Ilse Veldhuizen

06 - Laura Zwaan
07 - Isa Hartog
08 - Klara Koziel
09 - Noa Heuveling
10 - Donna van de Groep
11 - Lotte Koelewijn
12 - Estée Veerman
13 - Millah Veerman
14 - Jill Nel
15 - Vivian de Graaf

 

Team Mo13-2

01 - Esther de Graaf

02 - Mirte Sloof

03 - Anouk van Diermen
04 - Noa van Diermen
05 - Esmee Koelewijn
06 - Fé Heuveling
07 - Sterre Zijl
08 - Floortje Mink
09 - Tessa Blom
10 - Kiki Meijering
11 - Fabienne Verhoef
12 - Willemijn Korlaar
13 - Noa de Graaf 

14 - Jeanica Kornet

 

Team Jo13-1

01 - Arno Beukers

02 - Levi Reijnhout
03 - Idar van de Lagemaat

04 - Boris Both

05 - Lars Koelewijn
06 - Nigel Nagel

07 - Aron Muijs
08 - Corné Kok
09 - Xavier Eusebio
10 - Lucas Beukers
11 - Sem Heinen

12 - Nathan Koelewijn
13 - Dylano Boute

14 - Ricardo Achterkamp 

 

Team Jo13-2

01 - Remy Hartog

02 - Niels Hopman
03 - Fabian Kruszko
04 - Stijn van Essen
05 - Jorrit Koelewijn

06 - Job Blankestijn
07 - Nick Groenesteyn
08 - Boaz van Eeken
09 - Mike van Gelder

10 - Adrian Boczkowski
11 - Dustin Mazenier
12 - Daniel Nieuwboer

 

Team Jo13-3

01 - Bart ten Hoven

02 - Senne de Graaf

03 - Tom Hopman
04 - Jurre de Graaf
05 - Dinand Koelewijn
06 – Stefan Blokhuis
07 - Siem Hop

08 - Seb Elverding
09 - Jonathan de Wit
10 - Dinand Hopman
11 - Aron Vermeer

12 - Job de Galan

13 - Hugo van Kooten
14 - Milan van Kooij
15 - Wesley ter Haar

 

Team Jo13-4

01 - Jort Duijst

02 - Benjamin Jansen
03 - Jesper Bergsma

04 - Maarten Duyst
05 - Rikkert van Rossum
06 - Kees van Rossum
07 - Stijn van Diermen
08 - Damian van Dijk
09 - William van Diermen
10 - Colin Huijgen
11 - Nils Kok
12 - Wessel Laseur
13 - Ardian Haliti

 

Team Jo13-5

01 - Luuk Koelewijn

02 - Youri de Graaf

03 - Nathan Koelewijn
04 - Senna Beekhuis
05 - Sef Muijs
06 - Niels Veldhuizen
07 - Haron Amir
08 - Chiel de Graaf
09 - Rick Muijs
10 - Sil Bardachowski
11 - Sam van Gulik
12 - Daniël Hoolwerf

13 - Diego Beukers

14 - Robin Offringa

 

Team Jo14-1

01 - Steven Pastoor

02 - Wessel van de Pol
03 - Daan Koelewijn
04 - Reinier Steenhart

05 - Kevin Jansen
06 - Koen de Graaf
07 - Bouke Both

08 - Maurice Vedder
09 - Jesse de Jong

10 - Menno Veldhuizen
11 - Sem van der Goot

12 - Gilbert de Graaf
13 - Lucas van Twillert
14 - Martijn de Jong

 

Team Mo15-1

01 - Finn Meijering

02 - Joëlle van den Hoogen
03 - Iza Koopman
04 - Nicky Koelewijn

05 - Demi Koelewijn
06 - Noor Pannekoek
07 - Tirza de Graaf
08 - Iza Koopman
09 - Loïs de Graaf
10 - Demi de Jong
11 - Rosa Korlaar
12 - Eliza van de Mheen
13 - Sarisha Lokhai
14 - Daphne Koelewijn
15 - Dorcas Ngombo

16 - Kiki Koelewijn

17 - Madelin Muijs

 

Team Jo15-1

01 - Ryan de Hoop
02 - Thijmen Hilhorst
03 - Thomas Beekhuis
04 - Angelo Balsamo
05 - Jonathan van Diermen
06 - David Koelewijn
07 - Gillian Faas
08 - Guyon Zwaan
09 - Youri Dop
10 - Jeroen Baas
11 - Wessel Huijgen
12 - Mischa Sloof

13 - Job Koelewijn
14 - Emre Kiris

 

Team Jo15-2

01 - Levi Koelewijn

02 - Jael van de Lagemaat

03 - Aart-Wim ter Beek
04 - Giel Blankestijn
05 - Thijs van der Klis
06 - Jaap Koelewijn
07 - Rob Berendse
08 - Boudewijn van den Bor

09 - Wesley van Diermen
10 - Wouter Kok

11 - Jorn Lith
12 - Damian van Rouwendaal

 

Team Jo15-3

01 - Lucas Ngombo

02 - Rolf Duijst  
03 - Sven de Harder
04 - Timo van der Goot

05 - Mina Rezk
06 - Joas ter Haar

07 - Arie ter Haar
08 - Jordi Horst
09 - Roy van den Bos
10 - Robin Bos
11 - Samuel te Raa
12 - Robin Spil
13 - Sam Veen
14 - Jarno Vedder
15 - Milan van der Goot

16 - Dinand van Rijn

 

Team Jo16-1

01 - Ian Donkers

02 - Fishel Munganga
03 - Nick Broerze
04 - Daan Gutter
05 - Marcel Beekhuis

06 - Maarten de Graaf
07 - Enrique Beukers
08 - Jochem Matthijssen

09 - Ben Hartog
10 - Daniël Koelewijn
11 - Luuk Vogelzang
12 - William Muijs
13 - Bram de Lange

14 - Hidde van Wouw

 

Team Jo17-1

01 - Kelvin Weijzen

02 - Matthieu Ngombo

03 - Thom Berendse
04 - Einar ter Haar
05 - Bart van Halteren

06 - Rick de Jong
07 - Hero van Lopik
08 - Jari Koelewijn

09 - Harm van den Bor

10 - Peter van de Groep
11 - Jesse Koelewijn
12 - Winston Muijs
13 - Luc Ruizendaal
14 - Maikel Pruys
15 - Sem Meijer

16 – Bastiaan de Jonge

17 – Yassine el Jaïli

 

Team Jo17-2

01 - Tom Hopman

02 - Ruben Huygen
03 - Roy Koelewijn

04 - Ammar Alibrahim

05 - David Vedder
06 - Samuël Vedder

07 - Rioz Jaquet

08 - Moya Jaquet

09 - Levi Lamers

10 - William van de Mheen
11 - Luca Bijlard
12 - Nan Prins

13 - Sylvester Kok
14 - Leroy de Graaf

 

Team Jo17-3

01 - Peter van de Mheen
02 - Michal Koziel
03 - Henk Jan Dop
04 - Milan Castronuovo

05 - Mark Hopman
06 - Jesse Grob

07 - Xavier vande Bunt
08 - Robin Veldhuizen
09 - Daan van Halteren

10 - Serhat Isik
11 - Saif Al Najjar
12 - Abid Amir

 

Team Jo19-1

01 - Thomas van den Akker

02 - Lars Pitlo
03 - Kenny Hazelaar
04 - Zeger Duijst
05 - Jesse Heijnen
06 - Shiegéru Hiwat
07 - Jeffrey van de Groep

08 - Frank de Wit

09 - Hari Sabir

10 - Joost van de Pol

11 - Ingmar Koelewijn

12 - Nico Kroonenberg
13 - Sem van Arendonk

14 - Jurre van den Brom

15 - Hobrin Morgan

16 - Nathan Vuijst

17 - Miquel Boerboom

18 - Joël Boonstra

19 - Jasper Beekhuis

 

Team Jo19-2

01 - Thimo Spil

02 - Geronimo Muis
03 - Merijn Veldhuizen
04 - Yasin Aktas
05 - Thomas Koelewijn

06 - Marco van den Akker

07 - Xander Stuivenberg
08 - Wessel ter Haar
09 - Jan-Willem van Twillert
10 - Kevin Essenberg