Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Argon 2   Volendam (rkav) 2
0 - 2
Wedstrijddag 1
03-09-2016
WV-HEDW 2   SVL 2
7 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Huizen 2   Valleivogels 2
5 - 2
Wedstrijddag 1
03-09-2016
DOVO 2   Swift 2
0 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Spakenburg 2   GVVV 2
5 - 1
Wedstrijddag 1
03-09-2016
Ajax 2   ODIN 59 2
1 - 0
Wedstrijddag 2
10-09-2016
GVVV 2   WV-HEDW 2
0 - 3
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Volendam (rkav) 2   Spakenburg 2
2 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
ODIN 59 2   Argon 2
3 - 5
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Valleivogels 2   DOVO 2
2 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
SVL 2   Huizen 2
1 - 5
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Swift 2   Merino's De 2
1 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Argon 2   WV-HEDW 2
3 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Huizen 2   GVVV 2
2 - 3
Wedstrijddag 3
17-09-2016
DOVO 2   Spakenburg 2
0 - 5
Wedstrijddag 3
17-09-2016
ODIN 59 2   Swift 2
0 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Valleivogels 2   SVL 2
5 - 1
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Ajax 2   Merino's De 2
5 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
WV-HEDW 2   Huizen 2
2 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Merino's De 2   DOVO 2
0 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
SVL 2   ODIN 59 2
0 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Volendam (rkav) 2   Ajax 2
2 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
GVVV 2   Valleivogels 2
2 - 2
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Spakenburg 2   Argon 2
1 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
WV-HEDW 2   Merino's De 2
1 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Huizen 2   Spakenburg 2
0 - 12
Wedstrijddag 5
01-10-2016
ODIN 59 2   DOVO 2
1 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Ajax 2   Argon 2
4 - 1
Wedstrijddag 5
01-10-2016
SVL 2   Swift 2
0 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Valleivogels 2   Volendam (rkav) 2
0 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
DOVO 2   Ajax 2
0 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Argon 2   Huizen 2
0 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Merino's De 2   ODIN 59 2
1 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Volendam (rkav) 2   SVL 2
4 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Swift 2   GVVV 2
4 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg 2   WV-HEDW 2
4 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
WV-HEDW 2   DOVO 2
5 - 0
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Huizen 2   Ajax 2
1 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
GVVV 2   Volendam (rkav) 2
0 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Valleivogels 2   Merino's De 2
1 - 4
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Swift 2   Argon 2
0 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
SVL 2   Spakenburg 2
0 - 4
Wedstrijddag 8
29-10-2016
DOVO 2   Huizen 2
0 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Argon 2   Valleivogels 2
2 - 0
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Merino's De 2   GVVV 2
2 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg 2   ODIN 59 2
0 - 5
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Volendam (rkav) 2   Swift 2
1 - 1
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Ajax 2   WV-HEDW 2
4 - 2
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Argon 2   DOVO 2
3 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Huizen 2   Merino's De 2
2 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
GVVV 2   SVL 2
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
ODIN 59 2   Volendam (rkav) 2
3 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Valleivogels 2   Swift 2
1 - 1
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Ajax 2   Spakenburg 2
0 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Merino's De 2   Spakenburg 2
1 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
GVVV 2   DOVO 2
0 - 1
Wedstrijddag 10
12-11-2016
SVL 2   Argon 2
3 - 4
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Valleivogels 2   ODIN 59 2
3 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Swift 2   Ajax 2
3 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Volendam (rkav) 2   WV-HEDW 2
3 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
WV-HEDW 2   Swift 2
0 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Huizen 2   Volendam (rkav) 2
0 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Argon 2   Merino's De 2
2 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Ajax 2   SVL 2
4 - 0
Wedstrijddag 11
26-11-2016
ODIN 59 2   GVVV 2
3 - 1
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg 2   Valleivogels 2
8 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
GVVV 2   Ajax 2
1 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Swift 2   Spakenburg 2
2 - 4
Wedstrijddag 12
03-12-2016
ODIN 59 2   Huizen 2
6 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Valleivogels 2   WV-HEDW 2
0 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Volendam (rkav) 2   DOVO 2
3 - 0
Wedstrijddag 12
03-12-2016
SVL 2   Merino's De 2
2 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Huizen 2   Swift 2
1 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
DOVO 2   SVL 2
1 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Argon 2   GVVV 2
0 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
WV-HEDW 2   ODIN 59 2
1 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Merino's De 2   Volendam (rkav) 2
1 - 3
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Ajax 2   Valleivogels 2
3 - 0
Wedstrijddag 14
28-01-2017
GVVV 2   Spakenburg 2
1 - 0
Wedstrijddag 14
28-01-2017
Valleivogels 2   Huizen 2
1 - 3
Wedstrijddag 14
28-01-2017
Swift 2   DOVO 2
1 - 1
Wedstrijddag 14
28-01-2017
Volendam (rkav) 2   Argon 2
4 - 3
Wedstrijddag 14
28-01-2017
ODIN 59 2   Ajax 2
2 - 3
Wedstrijddag 14
28-01-2017
SVL 2   WV-HEDW 2
1 - 2
Wedstrijddag 15
04-02-2017
Huizen 2   SVL 2
4 - 2
Wedstrijddag 15
04-02-2017
DOVO 2   Valleivogels 2
1 - 0
Wedstrijddag 15
04-02-2017
WV-HEDW 2   GVVV 2
1 - 1
Wedstrijddag 15
04-02-2017
Argon 2   ODIN 59 2
3 - 2
Wedstrijddag 15
04-02-2017
Merino's De 2   Swift 2
2 - 5
Wedstrijddag 15
04-02-2017
Spakenburg 2   Volendam (rkav) 2
2 - 2
Wedstrijddag 16
11-02-2017
WV-HEDW 2   Argon 2
-
Wedstrijddag 17
18-02-2017
Huizen 2   WV-HEDW 2
1 - 4
Wedstrijddag 17
18-02-2017
DOVO 2   Merino's De 2
3 - 0
Wedstrijddag 17
18-02-2017
Argon 2   Spakenburg 2
1 - 3
Wedstrijddag 17
18-02-2017
Ajax 2   Volendam (rkav) 2
2 - 2
Wedstrijddag 17
18-02-2017
Valleivogels 2   GVVV 2
0 - 4
Wedstrijddag 17
18-02-2017
ODIN 59 2   SVL 2
14 - 1
Wedstrijddag 16
04-03-2017
Merino's De 2   Ajax 2
2 - 3
Wedstrijddag 16
04-03-2017
Spakenburg 2   DOVO 2
1 - 0
Wedstrijddag 16
04-03-2017
WV-HEDW 2   Argon 2
2 - 0
Wedstrijddag 16
04-03-2017
SVL 2   Valleivogels 2
0 - 4
Wedstrijddag 16
04-03-2017
Swift 2   ODIN 59 2
4 - 1
Wedstrijddag 16
04-03-2017
GVVV 2   Huizen 2
2 - 4
Wedstrijddag 18
11-03-2017
DOVO 2   Argon 2
0 - 1
Wedstrijddag 18
11-03-2017
Merino's De 2   Huizen 2
0 - 3
Wedstrijddag 18
11-03-2017
Swift 2   Valleivogels 2
6 - 1
Wedstrijddag 18
11-03-2017
Spakenburg 2   Ajax 2
0 - 1
Wedstrijddag 18
11-03-2017
Volendam (rkav) 2   ODIN 59 2
1 - 2
Wedstrijddag 18
11-03-2017
SVL 2   GVVV 2
1 - 0
Wedstrijddag 19
18-03-2017
SVL 2   Volendam (rkav) 2
1 - 9
Wedstrijddag 19
18-03-2017
Huizen 2   Argon 2
4 - 2
Wedstrijddag 19
18-03-2017
GVVV 2   Swift 2
1 - 2
Wedstrijddag 19
18-03-2017
Ajax 2   DOVO 2
2 - 2
Wedstrijddag 19
18-03-2017
ODIN 59 2   Merino's De 2
4 - 5
Wedstrijddag 19
18-03-2017
WV-HEDW 2   Spakenburg 2
2 - 1
Wedstrijddag 20
25-03-2017
DOVO 2   ODIN 59 2
0 - 0
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Argon 2   Ajax 2
0 - 2
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Merino's De 2   WV-HEDW 2
1 - 4
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Volendam (rkav) 2   Valleivogels 2
1 - 1
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Swift 2   SVL 2
11 - 0
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Spakenburg 2   Huizen 2
3 - 2

Stand

1. Ajax 2 18 42
2. Spakenburg 2 19 39
3. Volendam (rkav) 2 18 36
4. Swift 2 18 33
5. WV-HEDW 2 18 31
6. Huizen 2 19 31
7. ODIN 59 2 19 29
8. Argon 2 19 28
9. DOVO 2 19 19
10. GVVV 2 18 17
11. Merino's De 2 18 16
12. Valleivogels 2 18 13
13. SVL 2 19 6

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 21
01-04-2017
Huizen 2   DOVO 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 21
01-04-2017
GVVV 2   Merino's De 2
11 : 45 uur
Wedstrijddag 21
01-04-2017
WV-HEDW 2   Ajax 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 21
01-04-2017
Swift 2   Volendam (rkav) 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 21
01-04-2017
Valleivogels 2   Argon 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 21
01-04-2017
ODIN 59 2   Spakenburg 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 22
08-04-2017
Argon 2   Swift 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 22
08-04-2017
DOVO 2   WV-HEDW 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 22
08-04-2017
Merino's De 2   Valleivogels 2
11 : 45 uur
Wedstrijddag 22
08-04-2017
Volendam (rkav) 2   GVVV 2
11 : 55 uur
Wedstrijddag 22
08-04-2017
Spakenburg 2   SVL 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 22
08-04-2017
Ajax 2   Huizen 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 23
22-04-2017
DOVO 2   GVVV 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 23
22-04-2017
Argon 2   SVL 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 23
22-04-2017
WV-HEDW 2   Volendam (rkav) 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 23
22-04-2017
Ajax 2   Swift 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 23
22-04-2017
Spakenburg 2   Merino's De 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 23
22-04-2017
ODIN 59 2   Valleivogels 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
Merino's De 2   Argon 2
11 : 45 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
GVVV 2   ODIN 59 2
11 : 45 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
Volendam (rkav) 2   Huizen 2
11 : 55 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
SVL 2   Ajax 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
Swift 2   WV-HEDW 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
Valleivogels 2   Spakenburg 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
WV-HEDW 2   Valleivogels 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
DOVO 2   Volendam (rkav) 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Huizen 2   ODIN 59 2
11 : 30 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Merino's De 2   SVL 2
11 : 45 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Spakenburg 2   Swift 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Ajax 2   GVVV 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
GVVV 2   Argon 2
11 : 45 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
Volendam (rkav) 2   Merino's De 2
11 : 55 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
Swift 2   Huizen 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
SVL 2   DOVO 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
ODIN 59 2   WV-HEDW 2
12 : 00 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
Valleivogels 2   Ajax 2
12 : 00 uur

Kom zaterdag naar de DERBY voor 2e elftallen

Aanstaande zaterdag, 14 mei, spelen Spakenburg 2 en IJsselmeervogels 2 de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen. Deze wedstrijd in de reserve Hoofdklasse A zal ongetwijfeld op het scherpst van de snede worden uitgevochten.

11.mei.2016|Lees Meer

Spakenburg 2 pakt wel de 3 punten in de derby

Het Blauwe team van trainer Tino Stoop moest afgelopen zaterdag de teleurstelling van de grote nederlaag in de beker en het verlies van het eerste elftal vorige week in de grote derby van zich afspelen. De spelers van Spakenburg 2 zijn daar prima in geslaagd. Nadat alle kruitdampen op de rode zijde van de Westmaat waren opgetrokken stond er een 2-4 overwinning op het scorebord. Waarmee de Blauwen wellicht de gelukkigste waren.

30.nov..2015|Lees Meer