Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 10
10-09-2016
Huizen 4   Spakenburg 6
5 - 2
Wedstrijddag 4
14-09-2016
BFC 2   Almere FC 5
6 - 2
Wedstrijddag 1
17-09-2016
Victoria 2   Spakenburg 6
6 - 0
Wedstrijddag 1
17-09-2016
Loosdrecht 4   Huizen 4
2 - 2
Wedstrijddag 1
17-09-2016
Almere FC 5   Zuidvogels 4
-
Wedstrijddag 1
17-09-2016
Roda 46 4   BZC'13 2
4 - 1
Wedstrijddag 14
24-09-2016
BZC'13 2   Loosdrecht 4
1 - 2
Wedstrijddag 14
24-09-2016
Spakenburg 6   Almere FC 5
3 - 0
Wedstrijddag 14
24-09-2016
BFC 2   Victoria 2
7 - 2
Wedstrijddag 15
01-10-2016
BZC'13 2   Huizen 4
6 - 0
Wedstrijddag 15
01-10-2016
Loosdrecht 4   Victoria 2
3 - 1
Wedstrijddag 15
01-10-2016
Roda 46 4   BFC 2
3 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
BZC'13 2   Almere FC 5
0 - 4
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Zuidvogels 4   Loosdrecht 4
0 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
BFC 2   Roda 46 4
5 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Huizen 4   BZC'13 2
4 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Loosdrecht 4   BFC 2
1 - 4
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Roda 46 4   Spakenburg 6
4 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Victoria 2   Almere FC 5
7 - 1
Wedstrijddag 6
26-10-2016
Spakenburg 6   Victoria 2
1 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Almere FC 5   Roda 46 4
7 - 3
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg 6   Loosdrecht 4
1 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Victoria 2   BZC'13 2
4 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
BZC'13 2   Zuidvogels 4
2 - 5
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Huizen 4   BFC 2
2 - 6
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Loosdrecht 4   Almere FC 5
0 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Roda 46 4   Victoria 2
2 - 8
Wedstrijddag 2
12-11-2016
Zuidvogels 4   Spakenburg 6
3 - 2
Wedstrijddag 2
12-11-2016
Huizen 4   Almere FC 5
2 - 3
Wedstrijddag 2
12-11-2016
Loosdrecht 4   Roda 46 4
0 - 3
Wedstrijddag 5
19-11-2016
Roda 46 4   Zuidvogels 4
2 - 6
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Almere FC 5   Huizen 4
3 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg 6   Zuidvogels 4
2 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Roda 46 4   Loosdrecht 4
4 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
BFC 2   BZC'13 2
4 - 1
Wedstrijddag 3
03-12-2016
Zuidvogels 4   Almere FC 5
9 - 2
Wedstrijddag 3
03-12-2016
Huizen 4   Victoria 2
0 - 2
Wedstrijddag 3
03-12-2016
Loosdrecht 4   BZC'13 2
1 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Almere FC 5   BFC 2
2 - 2
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Spakenburg 6   BZC'13 2
2 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Roda 46 4   Huizen 4
4 - 1
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Victoria 2   Zuidvogels 4
1 - 2
Wedstrijddag 12
17-12-2016
Victoria 2   Huizen 4
11 - 1
Wedstrijddag 12
17-12-2016
BFC 2   Spakenburg 6
6 - 4
Wedstrijddag 1
14-01-2017
Spakenburg 6   Huizen 4
4 - 2
Wedstrijddag 4
21-01-2017
Zuidvogels 4   Victoria 2
0 - 5
Wedstrijddag 4
21-01-2017
Huizen 4   Roda 46 4
3 - 1
Wedstrijddag 14
28-01-2017
Victoria 2   BFC 2
5 - 4
Wedstrijddag 14
28-01-2017
Huizen 4   Loosdrecht 4
0 - 0
Wedstrijddag 1
30-01-2017
Victoria 2   Loosdrecht 4
5 - 0
Wedstrijddag 3
04-02-2017
Loosdrecht 4   Zuidvogels 4
0 - 0
Wedstrijddag 3
04-02-2017
Almere FC 5   BZC'13 2
1 - 3
Wedstrijddag 3
04-02-2017
Roda 46 4   Victoria 2
3 - 3
Wedstrijddag 3
04-02-2017
Spakenburg 6   BFC 2
1 - 6
Wedstrijddag 17
18-02-2017
BZC'13 2   Victoria 2
1 - 4
Wedstrijddag 17
18-02-2017
Huizen 4   Zuidvogels 4
3 - 0
Wedstrijddag 17
18-02-2017
Loosdrecht 4   Spakenburg 6
4 - 5
Wedstrijddag 17
18-02-2017
Roda 46 4   Almere FC 5
5 - 2
Wedstrijddag 5
25-02-2017
Zuidvogels 4   Huizen 4
3 - 0
Wedstrijddag 5
25-02-2017
BZC'13 2   Roda 46 4
2 - 1
Wedstrijddag 5
25-02-2017
Almere FC 5   Spakenburg 6
3 - 1
Wedstrijddag 16
04-03-2017
Almere FC 5   Victoria 2
1 - 2
Wedstrijddag 16
04-03-2017
Spakenburg 6   Roda 46 4
4 - 5
Wedstrijddag 18
11-03-2017
Zuidvogels 4   BZC'13 2
4 - 1
Wedstrijddag 18
11-03-2017
Almere FC 5   Loosdrecht 4
2 - 1
Wedstrijddag 18
11-03-2017
Victoria 2   Roda 46 4
6 - 1
Wedstrijddag 18
11-03-2017
BFC 2   Huizen 4
3 - 2
Wedstrijddag 19
18-03-2017
Spakenburg 6   Huizen 4
1 - 0
Wedstrijddag 19
18-03-2017
BFC 2   Zuidvogels 4
5 - 3
Wedstrijddag 19
18-03-2017
Roda 46 4   BZC'13 2
2 - 3
Wedstrijddag 16
21-03-2017
BFC 2   Loosdrecht 4
2 - 0
Wedstrijddag 20
25-03-2017
BZC'13 2   BFC 2
3 - 4
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Zuidvogels 4   Spakenburg 6
1 - 0
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Huizen 4   Almere FC 5
2 - 1
Wedstrijddag 20
25-03-2017
Loosdrecht 4   Roda 46 4
2 - 5
Wedstrijddag 19
28-03-2017
Victoria 2   Loosdrecht 4
5 - 0
Wedstrijddag 21
01-04-2017
Almere FC 5   Zuidvogels 4
0 - 5
Wedstrijddag 21
01-04-2017
Spakenburg 6   BFC 2
2 - 0
Wedstrijddag 21
01-04-2017
Loosdrecht 4   BZC'13 2
5 - 3
Wedstrijddag 21
01-04-2017
Victoria 2   Huizen 4
3 - 2
Wedstrijddag 22
08-04-2017
BZC'13 2   Spakenburg 6
5 - 2
Wedstrijddag 22
08-04-2017
Zuidvogels 4   Victoria 2
2 - 2
Wedstrijddag 22
08-04-2017
Huizen 4   Roda 46 4
1 - 2
Wedstrijddag 22
08-04-2017
BFC 2   Almere FC 5
4 - 3
Wedstrijddag 23
22-04-2017
Almere FC 5   Spakenburg 6
1 - 2
Wedstrijddag 23
22-04-2017
Roda 46 4   Zuidvogels 4
3 - 4
Wedstrijddag 23
22-04-2017
Loosdrecht 4   Huizen 4
2 - 8
Wedstrijddag 23
22-04-2017
Victoria 2   BFC 2
3 - 0

Stand

1. Victoria 2 21 50
2. BFC 2 18 40
3. Zuidvogels 4 17 36
4. Roda 46 4 20 29
5. Spakenburg 6 20 21
6. Almere FC 5 19 20
7. Huizen 4 21 20
8. BZC'13 2 18 18
9. Loosdrecht 4 20 18

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 24
29-04-2017
BZC'13 2   Almere FC 5
12 : 00 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
Zuidvogels 4   Loosdrecht 4
12 : 45 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
Spakenburg 6   Victoria 2
15 : 00 uur
Wedstrijddag 24
29-04-2017
BFC 2   Roda 46 4
15 : 15 uur
Wedstrijddag 14
03-05-2017
Zuidvogels 4   Roda 46 4
20 : 00 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Huizen 4   BZC'13 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Loosdrecht 4   BFC 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Roda 46 4   Spakenburg 6
15 : 00 uur
Wedstrijddag 25
06-05-2017
Victoria 2   Almere FC 5
16 : 30 uur
Wedstrijddag 2
09-05-2017
BZC'13 2   BFC 2
20 : 00 uur
Wedstrijddag 3
10-05-2017
Almere FC 5   Zuidvogels 4
20 : 00 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
Victoria 2   BZC'13 2
11 : 15 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
Zuidvogels 4   Huizen 4
12 : 45 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
Almere FC 5   Roda 46 4
14 : 30 uur
Wedstrijddag 26
13-05-2017
Spakenburg 6   Loosdrecht 4
15 : 00 uur
Wedstrijddag 10
17-05-2017
Zuidvogels 4   BFC 2
20 : 00 uur
Wedstrijddag 27
20-05-2017
BZC'13 2   Zuidvogels 4
12 : 00 uur
Wedstrijddag 27
20-05-2017
Loosdrecht 4   Almere FC 5
12 : 00 uur
Wedstrijddag 27
20-05-2017
Huizen 4   BFC 2
14 : 30 uur
Wedstrijddag 1
27-05-2017
BZC'13 2   Spakenburg 6
12 : 00 uur
Wedstrijddag 1
27-05-2017
BFC 2   Zuidvogels 4
17 : 00 uur

Blauwe smurfen in strijd met kleine rooie vogels

Er is dit seizoen al veel gezegd over het gemis van de derby. Al die opmerkingen gaan voorbij aan het feit dat er dit seizoen wel degelijk regelmatig derby's op het programma staan. Vrijdag 21 april was het echter tijd voor een wel heel bijzondere: namelijk de derby tussen de Kleine Rooie Vogels en de Blauwe Smurfen. In toernooivorm gingen zo'n 90 spelertjes in de leeftijd van 5 en 6 jaar van IJsselmeervogels en Spakenburg de onderlinge strijd aan.

24.apr..2017|Lees Meer

Zaterdag 29 april collecte t.b.v. diabetes

Daar velen in onze gemeente Bunschoten-Spakenburg ook met deze ziekte te maken hebben, staat het plaatselijke Diabetes Fonds a.s. zaterdag voorafgaande aan het duel Spakenburg – Kozakken Boys, aanvang 15.00 uur, klaar met de collectebus.

24.apr..2017|Lees Meer

Training in voorjaarsvakantie

Vanwege de vakantie zijn er de komende twee weken geen trainingen voor de niet-selectieteams. De overige teams kunnen dit in overleg met hun trainer zelf bepalen.

24.apr..2017|Lees Meer

Voorbeschouwing TEC – Spakenburg

Spakenburg wacht zaterdag weer een belangrijke uitwedstrijd. In Tiel is de tegenstander TEC. Nog vier rondes zijn er te spelen om handhaving te garanderen. Daarvoor zullen de Blauwen alles uit de kast moeten halen om punten te sprokkelen. Mooi voetbal doet er in deze fase namelijk niet meer toe.

21.apr..2017|Lees Meer