Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Cobu Boys 2   Hees 2
3 - 1
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Olympia '25 2   TOV 4
4 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
Eemdijk 3   Spakenburg 7
1 - 2
Wedstrijddag 2
10-09-2016
CJVV 5   IJsselmeervogels 5
4 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Hees 2   CJVV 5
0 - 6
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Vliegdorp 't 2   Cobu Boys 2
2 - 2
Wedstrijddag 3
17-09-2016
TOV 4   Eemdijk 3
2 - 0
Wedstrijddag 3
17-09-2016
Spakenburg 7   Olympia '25 2
8 - 0
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Cobu Boys 2   IJsselmeervogels 5
1 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
CJVV 5   Vliegdorp 't 2
3 - 1
Wedstrijddag 4
24-09-2016
Breukelen fc 4   Spakenburg 7
1 - 3
Wedstrijddag 5
01-10-2016
Hees 2   Breukelen fc 4
1 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
TOV 4   Spakenburg 7
1 - 0
Wedstrijddag 5
01-10-2016
CJVV 5   Olympia '25 2
4 - 0
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Breukelen fc 4   IJsselmeervogels 5
2 - 1
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Olympia '25 2   Vliegdorp 't 2
5 - 2
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Eemdijk 3   Cobu Boys 2
3 - 3
Wedstrijddag 6
08-10-2016
Spakenburg 7   Hees 2
5 - 3
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Cobu Boys 2   Breukelen fc 4
3 - 1
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Hees 2   TOV 4
3 - 2
Wedstrijddag 7
15-10-2016
Vliegdorp 't 2   Spakenburg 7
2 - 7
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Olympia '25 2   Cobu Boys 2
2 - 4
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Breukelen fc 4   Vliegdorp 't 2
3 - 6
Wedstrijddag 8
29-10-2016
TOV 4   IJsselmeervogels 5
2 - 2
Wedstrijddag 8
29-10-2016
Spakenburg 7   CJVV 5
1 - 4
Wedstrijddag 9
05-11-2016
Hees 2   Eemdijk 3
2 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
IJsselmeervogels 5   Olympia '25 2
1 - 0
Wedstrijddag 9
05-11-2016
TOV 4   Breukelen fc 4
4 - 3
Wedstrijddag 9
05-11-2016
CJVV 5   Cobu Boys 2
3 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
Vliegdorp 't 2   TOV 4
1 - 3
Wedstrijddag 10
12-11-2016
CJVV 5   Eemdijk 3
3 - 2
Wedstrijddag 10
12-11-2016
IJsselmeervogels 5   Hees 2
2 - 1
Wedstrijddag 4
19-11-2016
Vliegdorp 't 2   Eemdijk 3
3 - 6
Wedstrijddag 4
19-11-2016
Olympia '25 2   Hees 2
1 - 4
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Breukelen fc 4   CJVV 5
1 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
TOV 4   Cobu Boys 2
3 - 2
Wedstrijddag 11
26-11-2016
Spakenburg 7   IJsselmeervogels 5
3 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Cobu Boys 2   Spakenburg 7
0 - 1
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Vliegdorp 't 2   IJsselmeervogels 5
1 - 3
Wedstrijddag 12
03-12-2016
Eemdijk 3   Breukelen fc 4
2 - 2
Wedstrijddag 12
03-12-2016
CJVV 5   TOV 4
4 - 0
Wedstrijddag 13
10-12-2016
IJsselmeervogels 5   CJVV 5
0 - 3
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Hees 2   Cobu Boys 2
8 - 4
Wedstrijddag 13
10-12-2016
Spakenburg 7   Eemdijk 3
3 - 3
Wedstrijddag 10
17-12-2016
Olympia '25 2   Breukelen fc 4
2 - 2
Wedstrijddag 1
14-01-2017
TOV 4   CJVV 5
0 - 3
Wedstrijddag 1
14-01-2017
Spakenburg 7   Cobu Boys 2
7 - 0
Wedstrijddag 13
18-01-2017
TOV 4   Olympia '25 2
3 - 3
Wedstrijddag 1
04-02-2017
IJsselmeervogels 5   Vliegdorp 't 2
2 - 2
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Vliegdorp 't 2   CJVV 5
3 - 6
Wedstrijddag 15
18-02-2017
IJsselmeervogels 5   Cobu Boys 2
3 - 3
Wedstrijddag 15
18-02-2017
Spakenburg 7   Breukelen fc 4
4 - 2
Wedstrijddag 1
25-02-2017
Breukelen fc 4   Eemdijk 3
0 - 1
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Olympia '25 2   Spakenburg 7
2 - 5
Wedstrijddag 14
04-03-2017
Eemdijk 3   TOV 4
2 - 1
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Cobu Boys 2   CJVV 5
0 - 2
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Olympia '25 2   IJsselmeervogels 5
3 - 0
Wedstrijddag 16
11-03-2017
Eemdijk 3   Hees 2
-
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Vliegdorp 't 2   Olympia '25 2
0 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Cobu Boys 2   Eemdijk 3
1 - 0
Wedstrijddag 17
18-03-2017
Hees 2   Spakenburg 7
3 - 3
Wedstrijddag 17
18-03-2017
IJsselmeervogels 5   Breukelen fc 4
1 - 0
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Olympia '25 2   CJVV 5
2 - 5
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Breukelen fc 4   Hees 2
2 - 0
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Eemdijk 3   Vliegdorp 't 2
4 - 2
Wedstrijddag 18
25-03-2017
Spakenburg 7   TOV 4
0 - 4
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Vliegdorp 't 2   Breukelen fc 4
2 - 3
Wedstrijddag 19
01-04-2017
Cobu Boys 2   Olympia '25 2
3 - 2
Wedstrijddag 19
01-04-2017
CJVV 5   Spakenburg 7
-
Wedstrijddag 19
01-04-2017
IJsselmeervogels 5   TOV 4
3 - 1
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Breukelen fc 4   Cobu Boys 2
1 - 4
Wedstrijddag 20
08-04-2017
TOV 4   Hees 2
3 - 3
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Eemdijk 3   IJsselmeervogels 5
4 - 1
Wedstrijddag 20
08-04-2017
Spakenburg 7   Vliegdorp 't 2
4 - 6
Wedstrijddag 11
22-04-2017
Cobu Boys 2   Vliegdorp 't 2
2 - 6
Wedstrijddag 11
22-04-2017
Breukelen fc 4   TOV 4
3 - 0
Wedstrijddag 11
22-04-2017
CJVV 5   Hees 2
3 - 3
Wedstrijddag 11
22-04-2017
Eemdijk 3   Olympia '25 2
1 - 3
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Vliegdorp 't 2   Hees 2
8 - 2
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Cobu Boys 2   TOV 4
1 - 0
Wedstrijddag 21
29-04-2017
Olympia '25 2   Eemdijk 3
3 - 1
Wedstrijddag 21
29-04-2017
CJVV 5   Breukelen fc 4
5 - 1
Wedstrijddag 21
29-04-2017
IJsselmeervogels 5   Spakenburg 7
5 - 0
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Hees 2   IJsselmeervogels 5
2 - 1
Wedstrijddag 22
06-05-2017
TOV 4   Vliegdorp 't 2
3 - 3
Wedstrijddag 22
06-05-2017
Eemdijk 3   CJVV 5
1 - 3
Wedstrijddag 7
13-05-2017
Hees 2   Vliegdorp 't 2
2 - 1
Wedstrijddag 7
13-05-2017
IJsselmeervogels 5   Eemdijk 3
1 - 3
Wedstrijddag 16
20-05-2017
Breukelen fc 4   Olympia '25 2
3 - 4
Wedstrijddag 16
20-05-2017
Eemdijk 3   Hees 2
5 - 0
Wedstrijddag 15
23-05-2017
Hees 2   Olympia '25 2
1 - 2
Wedstrijddag 19
27-05-2017
CJVV 5   Spakenburg 7
3 - 0

Stand

1. CJVV 5 18 52
2. Spakenburg 7 18 32
3. Olympia '25 2 18 26
4. Cobu Boys 2 18 25
5. Eemdijk 3 18 24
6. Hees 2 18 24
7. TOV 4 18 22
8. IJsselmeervogels 5 18 22
9. Vliegdorp 't 2 18 15
10. Breukelen fc 4 18 14

Programma

Er zijn geen wedstrijden bekend

Keepersdag 24 juni

Na het succes van vorig jaar gaan SV Graftdijk en ik dit jaar opnieuw een keepersdag organiseren. Via deze weg willen we jullie weer van harte uitnodigen! De keepersdag wordt op 24 juni van 14.00 tot 17.00 gehouden op hetzelfde complex als vorig jaar.

19.jun..2017|Lees Meer