Uitslagen

Vorige Volgende
 

Stand

1.

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Training niet selectieteams JO8 t/m JO13  
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Training niet selectieteams JO8 t/m JO13  
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg JO9-1   Hoogland JO9-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg JO11-1   Trainen
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg JO8-1   Trainen
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg 2   Sparta Nijkerk 2
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg JO19-1   Trainen
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg O14-1   Trainen
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg O13-1   Trainen
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg JO16-1   VVZ'49 JO16-1
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
Spakenburg 5   Eemdijk 7
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
19-08-2017
ADO '20   Spakenburg
17 : :00 uur
Wedstrijddag Dinsdag
22-08-2017
Blauw Geel'38/JUMBO   Spakenburg
20 : :15 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO10-1   Spakenburg JO10-1
18 : :15 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO10-2   Spakenburg JO11-4
18 : :15 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Spakenburg JO8-1   Woudenberg JO8-1
18 : :30 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Spakenburg JO8-2   Woudenberg JO8-2
18 : :30 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO11-1   Spakenburg JO11-1
19 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
23-08-2017
Woudenberg JO11-2   Spakenburg JO11-2
19 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO9-1   Spakenburg JO9-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO8-1   Soest JO8-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO8-2   Soest JO8-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Smurfen  
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Sparta Nijkerk JO9-5   Spakenburg JO9-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO11-1   SVM JO11-1
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO17-1   VVZ'49 JO17-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO15-1   Zuidoost United JO15-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO16-1   Purmersteijn JO16-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Quick 1890 JO15-1   Spakenburg JO14-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Spakenburg JO19-1   NNB
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
SDVB 2   Spakenburg 2
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
Sparta Nijkerk MO15-1   Spakenburg MO15-1
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
26-08-2017
ASWH   Spakenburg
15 : :00 uur
Wedstrijddag Dinsdag
29-08-2017
Rokebey School JO11-2   Spakenburg JO11-2
19 : :00 uur
Wedstrijddag Dinsdag
29-08-2017
Spakenburg 2   Soest 2
20 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
30-08-2017
Spakenburg JO15-1   Sporting'70 JO15-1
20 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO9-3   BFC JO9-6
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO8-2   Hooglanderveen JO8-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO11-2   Nieuwland JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO11-4   Woudenberg JO11-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg MO13-2   TOV MO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
OSM 75 JO9-2   Spakenburg JO9-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Hooglanderveen JO8-3   Spakenburg JO8-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Cobu Boys JO8-2   Spakenburg JO8-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels MO13-1   Spakenburg MO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Hoogland JO13-4   Spakenburg JO13-4
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Laren 99 JO9-5M   Spakenburg JO9-4M
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels JO9-1   Spakenburg JO9-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Baarn sv JO11-3   Spakenburg JO11-5
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Baarn sv JO10-2   Spakenburg JO10-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO13-5   VOP JO13-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels MO11-1   Spakenburg MO11-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO13-3   Nieuwland JO13-4
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO11-1   Hooglanderveen JO11-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Hooglanderveen JO12-1   Spakenburg JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO13-1   SVM JO13-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO15-3   NVC JO15-4
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
VV De Dreef JO11-1   Spakenburg JO11-3
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO16-1   Volendam (rkav) JO16-1
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Zuidvogels 2   Spakenburg 3
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO17-1   Sporting 70 JO17-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Woudenberg JO15-1   Spakenburg JO15-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Maarssen JO13-2   Spakenburg JO13-2
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO14-1   Hercules JO14-2
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
IJsselmeervogels JO19-1   Spakenburg JO19-1
12 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Loosdrecht JO15-1   Spakenburg JO15-2
12 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO17-3   Eemnes JO17-3
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg MO15-1   Focus 07 MO15-1
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
SVP 3   Spakenburg 4
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Renswoude 3   Spakenburg 5
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg   ONS Sneek
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg 2   VIOD 1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
02-09-2017
Spakenburg JO17-2   Eemnes JO17-1
15 : :00 uur
Wedstrijddag Maandag
04-09-2017
Soest SO VR1   Spakenburg VR3
20 : :00 uur
Wedstrijddag Maandag
04-09-2017
Plank de 2   Spakenburg 2
21 : :55 uur
Wedstrijddag Dinsdag
05-09-2017
Spakenburg O11-1   Desto O11-1
18 : :30 uur
Wedstrijddag Woensdag
06-09-2017
Soest SO 2   Spakenburg 7
20 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
06-09-2017
SEC 5   Spakenburg 6
20 : :55 uur
Wedstrijddag Donderdag
07-09-2017
Spakenburg VR4   IJsselmeervogels VR1
20 : :00 uur
Wedstrijddag Donderdag
07-09-2017
Spakenburg 8   Plank de 3
20 : :55 uur
Wedstrijddag Donderdag
07-09-2017
Spakenburg 4   SEC 1
21 : :50 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
GS'76 VR1   Spakenburg VR2
19 : :15 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Spakenburg 3   Kolkrijst de 3
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Plank de 4   Spakenburg 5
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Spakenburg VR1   Pro Futsal Club
21 : :30 uur
Wedstrijddag Vrijdag
08-09-2017
Annour/MADIBA 3   Spakenburg 1
22 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO9-4M   Eemnes JO9-5M
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO9-1   VOP JO9-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO8-1   VOP JO8-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO8-3   Hooglanderveen JO8-7
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO11-3   BVV 31 JO11-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO11-5   IJsselmeervogels JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO10-1   Laren 99 JO10-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg MO11-2   Musketiers MO11-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Loosdrecht JO9-2   Spakenburg JO9-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Hoogland JO8-4   Spakenburg JO8-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Eemnes JO11-3   Spakenburg JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
IJsselmeervogels JO13-2   Spakenburg JO13-3
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
VOP MO13-1   Spakenburg MO13-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-09-2017
Spakenburg JO9-2   Eemnes JO9-1
09 : :45 uur