Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Maandag
11-09-2017
zvv Amersfoortse Boys 12   Spakenburg 5
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Woensdag
13-09-2017
1461 Soest 6   zvv Amersfoortse Boys 11
 > 5 - 4  
Wedstrijddag Vrijdag
15-09-2017
Spakenburg 6   Plank de 3
 > 9 - 6  
Wedstrijddag Vrijdag
15-09-2017
Rondine La fv 4   Spakenburg 7
 > 3 - 6  
Wedstrijddag Vrijdag
15-09-2017
IJsselmeervogels 4   Plank de 4
 > 3 - 8  
Wedstrijddag Vrijdag
15-09-2017
Rondine La fv 3   GS'76 7
 > 2 - 5  
Wedstrijddag Maandag
18-09-2017
zvv Amersfoortse Boys 11   zvv Amersfoortse Boys 12
 > 4 - 8  
Wedstrijddag Vrijdag
22-09-2017
GS'76 7   Spakenburg 6
 > 6 - 3  
Wedstrijddag Vrijdag
22-09-2017
Plank de 3   Rondine La fv 4
 > 4 - 5  
Wedstrijddag Vrijdag
22-09-2017
Plank de 4   1461 Soest 6
 > 5 - 3  

Stand

1. Plank de 4 2 6
2. GS'76 7 2 6
3. zvv Amersfoortse Boys 12 2 6
4. Spakenburg 7 1 3
5. Spakenburg 6 2 3
6. 1461 Soest 6 2 3
7. Rondine La fv 4 2 3
8. Spakenburg 5 1 0
9. Rondine La fv 3 1 0
10. IJsselmeervogels 4 1 0
11. Plank de 3 2 0
12. zvv Amersfoortse Boys 11 2 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Maandag
25-09-2017
zvv Amersfoortse Boys 12   Rondine La fv 4
21 : :05 uur
Wedstrijddag Vrijdag
29-09-2017
Spakenburg 5   Plank de 3
21 : :05 uur
Wedstrijddag Vrijdag
29-09-2017
GS'76 7   zvv Amersfoortse Boys 11
21 : :05 uur
Wedstrijddag Vrijdag
29-09-2017
Spakenburg 6   Plank de 4
22 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
29-09-2017
Rondine La fv 3   Spakenburg 7
22 : :00 uur
Wedstrijddag Woensdag
04-10-2017
1461 Soest 6   Spakenburg 7
20 : :00 uur
Wedstrijddag Donderdag
05-10-2017
Spakenburg 6   Spakenburg 5
21 : :50 uur
Wedstrijddag Vrijdag
06-10-2017
Rondine La fv 3   zvv Amersfoortse Boys 11
20 : :10 uur
Wedstrijddag Vrijdag
06-10-2017
zvv Amersfoortse Boys 12   Plank de 4
21 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
06-10-2017
GS'76 7   Plank de 3
21 : :05 uur
Wedstrijddag Vrijdag
06-10-2017
IJsselmeervogels 4   Rondine La fv 4
21 : :50 uur
Wedstrijddag Maandag
09-10-2017
zvv Amersfoortse Boys 11   Spakenburg 6
19 : :15 uur
Wedstrijddag Maandag
09-10-2017
Plank de 4   Rondine La fv 3
21 : :05 uur
Wedstrijddag Vrijdag
13-10-2017
Rondine La fv 4   1461 Soest 6
19 : :15 uur
Wedstrijddag Vrijdag
13-10-2017
Plank de 3   IJsselmeervogels 4
19 : :55 uur
Wedstrijddag Vrijdag
13-10-2017
Spakenburg 7   zvv Amersfoortse Boys 12
20 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
13-10-2017
Spakenburg 5   GS'76 7
21 : :50 uur
Wedstrijddag Donderdag
19-10-2017
IJsselmeervogels 4   1461 Soest 6
22 : :00 uur
Wedstrijddag Vrijdag
20-10-2017
Spakenburg 5   Rondine La fv 3
22 : :00 uur