Sportpark De Westmaat

Ons prachtige sportpark is gelegen in het hart van Spakenburg, direct aan het Eemmeer. Er is voldoende parkeergelegenheid direct bij en in de nabije omgeving van het sportpark. Spakenburg heeft de beschikking over een viertal kunstgrasvelden. Daarnaast heeft men ook een eigen sporthal.

Adresgegevens
Sportpark De Westmaat
Westdijk 12
3752 AE Spakenburg
tel. 033-2003058
info@spakenburg.com

Wedstrijdsecretariaat
tel. 033-2003059 
wedstrijdsecretariaat@spakenburg.com

Postadres
SV Spakenburg
Postbus 91
3750 GB Bunschoten - Spakenburg

Vragen of opmerkingen?
Heeft u vragen, neem dan telefonisch contact op met ons, bel met onderstaande personen of stuur een mail als er een e-mailadres vermeld is.  

Webredactie
U kunt ons ook natuurlijk ook per mail bereiken via: webredactie@spakenburg.com

Secretaris, tevens contactpersoon zaalvoetbalafdeling
Gert van Dijk
06-50406569
gert.van.dijk@spakenburg.com  

Wedstrijdsecretaris senioren en zaal:
Roos de Graaf
06-38166436
roos.de.graaf@spakenburg.com

Wedstrijdsecretaris jeugd:
Henk Duyst 
06-13660748
henk.duijst@spakenburg.com

Technische commissie:
Hugo Bol 
Tel. 06-46400002

Niek van Twillert
Tel. 06-51840953

Tybald de Harder
Tel. 06-20962336

Frank van Twillert
Thomas Hop 
Izaak Veerman (contractmanager)
Richard Hop (contractmanager)

PR-, Perszaken (ook voor accreditatieaanvragen)
Theo Hartog
Tel. 06-51525357
theo.hartog@spakenburg.com

Lidmaatschap:
Wilt u uw lidmaatschap wijzigen, opzeggen of zijn uw persoonlijke gegevens gewijzigd? Stuur dan een e-mail naar de ledenadministratie via: ledenadministratie@spakenburg.com. 

Voor wijzigingen voor de supportersclub kunt u eveneens mailen naar de genoemde e-mailadressen. Bent u niet in staat om te mailen stuur dan uw wijziging of opzegging naar: S.V. Spakenburg, t.a.v. de Ledenadministratie, Postbus 91, 3750 GB te Bunschoten-Spakenburg

 

Uw vraag/opmerking
 
 
Versturen

Route beschrijving