Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Buitenboys sc. JO14-1   Zuidvogels HSV De JO14-1
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Cobu Boys JO14-1   Victoria JO14-2
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
SDO JO14-1   Hoogland JO14-2
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Wasmeer JO14-1   Spakenburg JO14-1
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Laren 99 sv JO14-1   BFC JO14-2
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
TOV JO14-1   Olympia '25 JO14-1
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Zuidvogels HSV De JO14-1   Wasmeer JO14-1
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Victoria JO14-2   Laren 99 sv JO14-1
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Hoogland JO14-2   TOV JO14-1
 > 1 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Spakenburg JO14-1   Cobu Boys JO14-1
 > 3 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Olympia '25 JO14-1   SDO JO14-1
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
BFC JO14-2   Buitenboys sc. JO14-1
 > 2 - 2  

Stand 2018/2019

1. SDO JO14-1 8 24
2. Buitenboys sc. JO14-1 8 17
3. BFC JO14-2 8 16
4. TOV JO14-1 8 14
5. Spakenburg JO14-1 8 13
6. Olympia '25 JO14-1 8 12
7. Zuidvogels HSV De JO14-1 7 10
8. Laren 99 sv JO14-1 8 10
9. Wasmeer JO14-1 8 9
10. Victoria JO14-2 7 6
11. Cobu Boys JO14-1 8 4
12. Hoogland JO14-2 8 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Buitenboys sc. JO14-1   Wasmeer JO14-1
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
SDO JO14-1   BFC JO14-2
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Cobu Boys JO14-1   Hoogland JO14-2
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
TOV JO14-1   Victoria JO14-2
11 : :05 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Laren 99 sv JO14-1   Spakenburg JO14-1
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Olympia '25 JO14-1   Zuidvogels HSV De JO14-1
12 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
BFC JO14-2   Cobu Boys JO14-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Buitenboys sc. JO14-1   SDO JO14-1
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Hoogland JO14-2   Victoria JO14-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Wasmeer JO14-1   TOV JO14-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Spakenburg JO14-1   Olympia '25 JO14-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Zuidvogels HSV De JO14-1   Laren 99 sv JO14-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Cobu Boys JO14-1   Zuidvogels HSV De JO14-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
SDO JO14-1   Spakenburg JO14-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Laren 99 sv JO14-1   Buitenboys sc. JO14-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
TOV JO14-1   BFC JO14-2
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Victoria JO14-2   Wasmeer JO14-1
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Olympia '25 JO14-1   Hoogland JO14-2
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
15-12-2018
Zuidvogels HSV De JO14-1   Victoria JO14-2
10 : :00 uur

Affur de rucloamebordu (106)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

16.nov..2018|Lees Meer

Ladies night 2018 groot succes

Afgelopen vrijdag organiseerde de sponsorcommissie van SV Spakenburg voor alle vrouwen (vrouwelijke sponsors en/of vrouwelijke partners) een speciale Ladies Night. Net als afgelopen jaren was ook deze editie een groot succes. Het thema van dit jaar; Vijftig Tinten Blauw.

15.nov..2018|Lees Meer