Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Woensdag
06-03-2019
Soest SO JO13-2   BVV '31 JO13-1
 > 1 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Soest SO JO13-2   Buitenboys sc. JO13-2
 >  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Hoogland JO13-2   VVZ '49 JO13-1
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
VOP JO13-2   IJsselmeervogels JO13-2
 > 4 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
BVV '31 JO13-1   Baarn sv JO13-1
 > 5 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Spakenburg JO13-2   Altius JO13-1
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
APWC JO13-1   Eemnes JO13-1
 > 1 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
VVZ '49 JO13-1   Soest SO JO13-2
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Buitenboys sc. JO13-2   Hoogland JO13-2
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
IJsselmeervogels JO13-2   APWC JO13-1
 >  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Eemnes JO13-1   BVV '31 JO13-1
 > 1 - 0  

Stand

1. Eemnes JO13-1 4 12
2. Buitenboys sc. JO13-2 2 6
3. Spakenburg JO13-2 3 6
4. Soest SO JO13-2 3 6
5. BVV '31 JO13-1 4 6
6. Hoogland JO13-2 4 6
7. IJsselmeervogels JO13-2 3 4
8. Altius JO13-1 3 3
9. VVZ '49 JO13-1 4 3
10. VOP JO13-2 2 1
11. Baarn sv JO13-1 2 0
12. APWC JO13-1 2 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
VOP JO13-2   Soest SO JO13-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Spakenburg JO13-2   Eemnes JO13-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hoogland JO13-2   Baarn sv JO13-1
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
APWC JO13-1   VVZ '49 JO13-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
BVV '31 JO13-1   Buitenboys sc. JO13-2
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Altius JO13-1   IJsselmeervogels JO13-2
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Buitenboys sc. JO13-2   VOP JO13-2
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
BVV '31 JO13-1   Spakenburg JO13-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Hoogland JO13-2   APWC JO13-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
VVZ '49 JO13-1   Altius JO13-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Baarn sv JO13-1   Eemnes JO13-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Soest SO JO13-2   IJsselmeervogels JO13-2
12 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
VVZ '49 JO13-1   IJsselmeervogels JO13-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Buitenboys sc. JO13-2   Altius JO13-1
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Eemnes JO13-1   VOP JO13-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Soest SO JO13-2   Spakenburg JO13-2
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Baarn sv JO13-1   APWC JO13-1
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
BVV '31 JO13-1   Hoogland JO13-2
12 : :40 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Hoogland JO13-2   Soest SO JO13-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
VOP JO13-2   Baarn sv JO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
IJsselmeervogels JO13-2   Eemnes JO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Spakenburg JO13-2   VVZ '49 JO13-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Altius JO13-1   BVV '31 JO13-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
APWC JO13-1   Buitenboys sc. JO13-2
12 : :00 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer