Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
SDO JO13-4   Victoria JO13-4
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Hooglanderveen JO13-5   Nieuwland ASC JO13-4
 > 8 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
VVZA JO13-2   Huizen JO13-4
 > 6 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
AFC Quick 1890 JO13-5   Soest SO JO13-3
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
DOSC JO13-4   Spakenburg JO13-3
 > 5 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Wasmeer JO13-3   BFC JO13-4
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
BFC JO13-4   AFC Quick 1890 JO13-5
 > 6 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Nieuwland ASC JO13-4   VVZA JO13-2
 > 0 - 14  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Huizen JO13-4   Wasmeer JO13-3
 > 0 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Soest SO JO13-3   Hooglanderveen JO13-5
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Spakenburg JO13-3   SDO JO13-4
 > 2 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Victoria JO13-4   DOSC JO13-4
 > 3 - 5  

Stand

1. VVZA JO13-2 4 10
2. Wasmeer JO13-3 4 10
3. BFC JO13-4 4 8
4. SDO JO13-4 3 7
5. Hooglanderveen JO13-5 4 7
6. DOSC JO13-4 4 7
7. Soest SO JO13-3 4 5
8. AFC Quick 1890 JO13-5 4 5
9. Victoria JO13-4 4 4
10. Huizen JO13-4 3 0
11. Spakenburg JO13-3 4 0
12. Nieuwland ASC JO13-4 4 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
SDO JO13-4   BFC JO13-4
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Soest SO JO13-3   Nieuwland ASC JO13-4
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
AFC Quick 1890 JO13-5   Huizen JO13-4
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Wasmeer JO13-3   Spakenburg JO13-3
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hooglanderveen JO13-5   DOSC JO13-4
10 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
VVZA JO13-2   Victoria JO13-4
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
BFC JO13-4   Huizen JO13-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Victoria JO13-4   Soest SO JO13-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
SDO JO13-4   VVZA JO13-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
DOSC JO13-4   Nieuwland ASC JO13-4
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Spakenburg JO13-3   Hooglanderveen JO13-5
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Wasmeer JO13-3   AFC Quick 1890 JO13-5
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
BFC JO13-4   VVZA JO13-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
DOSC JO13-4   AFC Quick 1890 JO13-5
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Wasmeer JO13-3   SDO JO13-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Victoria JO13-4   Nieuwland ASC JO13-4
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Huizen JO13-4   Hooglanderveen JO13-5
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Spakenburg JO13-3   Soest SO JO13-3
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
SDO JO13-4   DOSC JO13-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Nieuwland ASC JO13-4   Huizen JO13-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
AFC Quick 1890 JO13-5   Victoria JO13-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Soest SO JO13-3   Wasmeer JO13-3
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
VVZA JO13-2   Spakenburg JO13-3
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Hooglanderveen JO13-5   BFC JO13-4
12 : :00 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer