Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Spakenburg JO12-2   Laren 99 sv JO12-2
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Altius JO12-4   AS'80 JO12-5
 > 3 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Hooglanderveen JO12-5   TOV JO12-2
 > 26 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
VVZ '49 JO12-3   Wasmeer JO12-1
 > 1 - 8  
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Victoria JO12-4   BFC JO12-6
 > 19 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
TOV JO12-2   Spakenburg JO12-2
 > 1 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Laren 99 sv JO12-2   Hooglanderveen JO12-5
 > 1 - 8  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Olympia '25 JO12-2   VVZ '49 JO12-3
 > 3 - 13  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Wasmeer JO12-1   Victoria JO12-4
 > 2 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
AS'80 JO12-5   Zuidvogels HSV De JO12-4
 > 14 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
BFC JO12-6   Altius JO12-4
 > 4 - 8  

Stand

1. Victoria JO12-4 7 21
2. AS'80 JO12-5 8 21
3. Laren 99 sv JO12-2 8 15
4. Altius JO12-4 7 13
5. Wasmeer JO12-1 8 12
6. Spakenburg JO12-2 5 10
7. Hooglanderveen JO12-5 5 9
8. VVZ '49 JO12-3 8 9
9. Zuidvogels HSV De JO12-4 5 6
10. BFC JO12-6 5 3
11. Olympia '25 JO12-2 6 0
12. TOV JO12-2 8 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Spakenburg JO12-2   AS'80 JO12-5
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Altius JO12-4   Wasmeer JO12-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
TOV JO12-2   Olympia '25 JO12-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Victoria JO12-4   Laren 99 sv JO12-2
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Zuidvogels HSV De JO12-4   VVZ '49 JO12-3
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
24-11-2018
Hooglanderveen JO12-5   BFC JO12-6
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Zuidvogels HSV De JO12-4   Spakenburg JO12-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Wasmeer JO12-1   TOV JO12-2
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
AS'80 JO12-5   Victoria JO12-4
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Olympia '25 JO12-2   Altius JO12-4
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
VVZ '49 JO12-3   Hooglanderveen JO12-5
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
01-12-2018
Laren 99 sv JO12-2   BFC JO12-6
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Altius JO12-4   Zuidvogels HSV De JO12-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Hooglanderveen JO12-5   AS'80 JO12-5
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
TOV JO12-2   Laren 99 sv JO12-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
BFC JO12-6   VVZ '49 JO12-3
09 : :50 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Spakenburg JO12-2   Wasmeer JO12-1
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
08-12-2018
Victoria JO12-4   Olympia '25 JO12-2
13 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
15-12-2018
Zuidvogels HSV De JO12-4   Hooglanderveen JO12-5
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
15-12-2018
Olympia '25 JO12-2   BFC JO12-6
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
15-12-2018
Victoria JO12-4   Spakenburg JO12-2
10 : :30 uur

Affur de rucloamebordu (106)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

16.nov..2018|Lees Meer

Ladies night 2018 groot succes

Afgelopen vrijdag organiseerde de sponsorcommissie van SV Spakenburg voor alle vrouwen (vrouwelijke sponsors en/of vrouwelijke partners) een speciale Ladies Night. Net als afgelopen jaren was ook deze editie een groot succes. Het thema van dit jaar; Vijftig Tinten Blauw.

15.nov..2018|Lees Meer