Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
CJVV JO12-2   GVVV JO12-2
 > 10 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
DOSC JO12-1   Spakenburg JO12-1
 > 4 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
VRC JO12-1   Hooglanderveen JO12-3
 > 4 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Nieuwland ASC JO12-2   Soest SO JO12-1
 > 3 - 10  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
DOVO JO12-5   AFC Quick 1890 JO12-2
 > 9 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Jonathan JO12-1   Valleivogels JO12-1
 > 0 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
GVVV JO12-2   VRC JO12-1
 > 1 - 14  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Hooglanderveen JO12-3   CJVV JO12-2
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Soest SO JO12-1   Jonathan JO12-1
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Spakenburg JO12-1   DOVO JO12-5
 > 4 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Valleivogels JO12-1   DOSC JO12-1
 > 5 - 3  

Stand

1. Soest SO JO12-1 4 10
2. Valleivogels JO12-1 4 10
3. VRC JO12-1 4 9
4. CJVV JO12-2 4 9
5. DOVO JO12-5 4 7
6. Spakenburg JO12-1 4 7
7. Hooglanderveen JO12-3 4 7
8. Nieuwland ASC JO12-2 3 4
9. DOSC JO12-1 4 1
10. GVVV JO12-2 4 1
11. AFC Quick 1890 JO12-2 3 0
12. Jonathan JO12-1 4 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Nieuwland ASC JO12-2   Valleivogels JO12-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
DOVO JO12-5   Soest SO JO12-1
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
CJVV JO12-2   Spakenburg JO12-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
GVVV JO12-2   Hooglanderveen JO12-3
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
VRC JO12-1   AFC Quick 1890 JO12-2
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Jonathan JO12-1   DOSC JO12-1
15 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
AFC Quick 1890 JO12-2   GVVV JO12-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Soest SO JO12-1   VRC JO12-1
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Spakenburg JO12-1   Jonathan JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Valleivogels JO12-1   CJVV JO12-2
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
DOSC JO12-1   Nieuwland ASC JO12-2
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Hooglanderveen JO12-3   DOVO JO12-5
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Spakenburg JO12-1   Hooglanderveen JO12-3
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Nieuwland ASC JO12-2   DOVO JO12-5
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
DOSC JO12-1   AFC Quick 1890 JO12-2
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Soest SO JO12-1   Valleivogels JO12-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
CJVV JO12-2   VRC JO12-1
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
10-11-2018
Jonathan JO12-1   GVVV JO12-2
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
VRC JO12-1   DOSC JO12-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
GVVV JO12-2   Nieuwland ASC JO12-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Hooglanderveen JO12-3   Soest SO JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
AFC Quick 1890 JO12-2   Jonathan JO12-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Valleivogels JO12-1   Spakenburg JO12-1
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
DOVO JO12-5   CJVV JO12-2
13 : :30 uur

SPONSORNIEUWS | Nieuwe sponsor DAKA (stersponsor)

Daka is op 1 april 1965 onder leiding van Peter en Anke Dankaart begonnen in een kelder op de Bergweg te Rotterdam. In 2008 is dit filiaal verhuisd naar de Abraham van Stolkweg, dat met maar liefst 5000 m2 het grootste filiaal van DAKA is.

18.okt..2018|Lees Meer

Spakenburg onderuit tegen KHFC

Op een zonovergoten sportpark de Westmaat verloor Spakenburg zaterdag toch wel enigszins onverwacht van de oudste club van Nederland, Koninklijke H.F.C. uit Haarlem.

15.okt..2018|Lees Meer