Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
ST VVZ'49/SEC MO13-1   Graveland 's MO13-2
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Loosdrecht MO13-1   Nieuwland ASC MO13-1
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Saestum MO13-1   GVVV MO13-2
 > 1 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Vriendenschaar MO13-1   Gooi 't sc MO13-2
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Eemnes MO13-2   Roda '46 MO13-2
 > 2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
09-02-2019
Spakenburg MO13-1   Hooglanderveen MO13-2
 > 3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Nieuwland ASC MO13-1   Eemnes MO13-2
 > 0 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
GVVV MO13-2   ST VVZ'49/SEC MO13-1
 > 5 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-02-2019
Gooi 't sc MO13-2   Spakenburg MO13-1
 > 7 - 2  

Stand

1. GVVV MO13-2 2 6
2. Roda '46 MO13-2 2 6
3. Vriendenschaar MO13-1 2 6
4. Hooglanderveen MO13-2 2 4
5. Eemnes MO13-2 2 3
6. Gooi 't sc MO13-2 2 3
7. ST VVZ'49/SEC MO13-1 2 3
8. Loosdrecht MO13-1 2 1
9. Spakenburg MO13-1 2 1
10. Nieuwland ASC MO13-1 2 1
11. Graveland 's MO13-2 2 0
12. Saestum MO13-1 2 0

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Loosdrecht MO13-1   Graveland 's MO13-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Hooglanderveen MO13-2   Gooi 't sc MO13-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Nieuwland ASC MO13-1   Saestum MO13-1
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Spakenburg MO13-1   ST VVZ'49/SEC MO13-1
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Vriendenschaar MO13-1   Roda '46 MO13-2
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Eemnes MO13-2   GVVV MO13-2
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Roda '46 MO13-2   Nieuwland ASC MO13-1
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Saestum MO13-1   Vriendenschaar MO13-1
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Graveland 's MO13-2   Eemnes MO13-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
GVVV MO13-2   Spakenburg MO13-1
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
ST VVZ'49/SEC MO13-1   Hooglanderveen MO13-2
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Gooi 't sc MO13-2   Loosdrecht MO13-1
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
ST VVZ'49/SEC MO13-1   Gooi 't sc MO13-2
08 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Loosdrecht MO13-1   Roda '46 MO13-2
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hooglanderveen MO13-2   Nieuwland ASC MO13-1
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Spakenburg MO13-1   Graveland 's MO13-2
10 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Vriendenschaar MO13-1   GVVV MO13-2
11 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Eemnes MO13-2   Saestum MO13-1
12 : :15 uur

Affur de rucloamebordu (114)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijke en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

13.feb..2019|Lees Meer

Katwijk in matig duel langs Spakenburg

Spakenburg mocht deze week aantreden tegen regerend landskampioen Katwijk. Dit seizoen wil het nog niet helemaal vlotten met de oranjehemden en prolongatie van de titel lijkt ver weg.

10.feb..2019|Lees Meer

Voorbeschouwing Katwijk - Spakenburg

Morgen staat er een echte kraker te wachten tussen twee grootmachten in het zaterdag amateurvoetbal, Katwijk en Spakenburg nemen het tegen elkaar op en dat zorgt meestal voor een hoop spektakel.

08.feb..2019|Lees Meer

JAC | Mee naar FC-Utrecht - Excelsior

De JAC heeft samen met FC Utrecht een leuke actie op touw gezet voor de jeugdspelers van SV Spakenburg: Het bezoeken van Eredivisiewedstrijd FC-Utrecht – Excelsior op zaterdag 23 februari. Wij nodigen alle jongens en meiden van o-13 t/m o-19 uit om met ons mee te gaan naar Stadion Galgenwaard.

07.feb..2019|Lees Meer