Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
DOSC JO11-5   Spakenburg JO11-3
 > 2 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Hooglanderveen JO11-8   Hoogland JO11-6
 > 5 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
KVVA JO11-2   Soest SO JO11-5
 > 3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
Baarn sv JO11-3   CJVV JO11-4
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
VVZA JO11-3   AFC Quick 1890 JO11-6
 > 10 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
09-03-2019
IJsselmeervogels JO11-3   Roda '46 JO11-5
 > 3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Soest SO JO11-5   VVZA JO11-3
 > 4 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Spakenburg JO11-3   IJsselmeervogels JO11-3
 > 5 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
AFC Quick 1890 JO11-6   Baarn sv JO11-3
 > 6 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Hoogland JO11-6   KVVA JO11-2
 > 0 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Roda '46 JO11-5   DOSC JO11-5
 > 15 - 7  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
CJVV JO11-4   Hooglanderveen JO11-8
 > 7 - 3  

Stand

1. VVZA JO11-3 4 9
2. Spakenburg JO11-3 4 9
3. CJVV JO11-4 4 9
4. KVVA JO11-2 4 8
5. Roda '46 JO11-5 4 7
6. IJsselmeervogels JO11-3 4 5
7. Soest SO JO11-5 4 5
8. Hoogland JO11-6 4 4
9. AFC Quick 1890 JO11-6 4 4
10. Baarn sv JO11-3 4 3
11. DOSC JO11-5 4 3
12. Hooglanderveen JO11-8 4 1

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
DOSC JO11-5   Soest SO JO11-5
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Hooglanderveen JO11-8   Spakenburg JO11-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
AFC Quick 1890 JO11-6   CJVV JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
KVVA JO11-2   Roda '46 JO11-5
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Baarn sv JO11-3   IJsselmeervogels JO11-3
09 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
VVZA JO11-3   Hoogland JO11-6
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Soest SO JO11-5   Hoogland JO11-6
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
DOSC JO11-5   Hooglanderveen JO11-8
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Spakenburg JO11-3   AFC Quick 1890 JO11-6
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
KVVA JO11-2   VVZA JO11-3
09 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Roda '46 JO11-5   Baarn sv JO11-3
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
IJsselmeervogels JO11-3   CJVV JO11-4
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Roda '46 JO11-5   AFC Quick 1890 JO11-6
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Soest SO JO11-5   Hooglanderveen JO11-8
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Spakenburg JO11-3   CJVV JO11-4
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
IJsselmeervogels JO11-3   VVZA JO11-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Hoogland JO11-6   Baarn sv JO11-3
09 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
KVVA JO11-2   DOSC JO11-5
10 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
DOSC JO11-5   IJsselmeervogels JO11-3
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
CJVV JO11-4   Hoogland JO11-6
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
AFC Quick 1890 JO11-6   KVVA JO11-2
08 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
VVZA JO11-3   Spakenburg JO11-3
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Hooglanderveen JO11-8   Roda '46 JO11-5
10 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Baarn sv JO11-3   Soest SO JO11-5
14 : :45 uur

Zaterdag 23 maart collecte voor Moldavië

Passend in ons collectebeleid vindt a.s. zaterdag voorafgaande aan de wedstrijd Spakenburg – GVVV een collecte plaats voor het goede doel en wel tot aanvang van de wedstrijd buiten het hek, dus op het plein ter hoogte van de kassa.

20.mrt..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer