gemaakt op : 09 oktober 2019

CLUBNIEUWS | Willem de Graaf (PR) stopt

Willem de Graaf heeft besloten te stoppen met alle werkzaamheden die hij verricht voor SV Spakenburg. Willem was de afgelopen jaren verantwoordelijk voor alle Pers/PR zaken. De oud-voorzitter (periode november 2000 – januari 2004) is verhuisd naar Drenthe en kan o.a. door de reistijd zijn vrijwilligerswerk niet meer uitvoeren. Daarnaast wil Willem zijn vrije tijd vanaf nu ook anders gaan besteden. Theo Hartog (al jaren onze vaste huisfotograaf) is bereid gevonden om zijn taken over te nemen en heeft reeds in de aanloop naar het seizoen 2019/2020 al flink wat werkzaamheden op dit gebied verricht.

Willem heeft sinds 2000 veel betekend voor onze vereniging. Naast zijn inzet bij de realisatie van de Izaak Veermantribune en de organisatie van de terugkomst van de Derby in 2001, is Willem de laatste jaren vooral actief geweest op het gebied van PR werkzaamheden.

Namens de club willen we Willem bedanken voor zijn grote inzet voor onze vereniging.