gemaakt op : 28 december 2017

SV Spakenburg-versie van Voetbal.nl app nu beschikbaar voor alle leden

Iedereen kan op zijn mobieltje of tablet de voetbaluitslagen volgen met de app voetbal.nl. Maar voor de leden van SV Spakenburg bestaat er een aangepaste versie met daarin alle informatie over onze vereniging, inclusief o.a. live-berichtgeving van de wedstrijden van het eerste elftal.

Door een recente aanpassing in onze ledenadministratie kan vanaf nu iedereen die SV Spakenburg een warm hart toedraagt deze versie op zijn telefoon zien. Voor de ‘actieve’ spelers was dit al het geval, maar nu geldt het dit voor al onze leden. Het e-mailadres waarmee je de app registreert, moet dan wel bekend zijn in onze ledenadministratie.

Wil je gebruik maken van deze speciale SV Spakenburg-versie, stuur dan een e-mail naar ledenadministratie@svsJeugd.nl met je telefoonnummer en het e-mailadres. Wij zullen dit zo spoedig mogelijk aanpassen in onze administratie.

De Voetbal.nl app kan je vanuit de stores downloaden.