Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Woensdag
30-10-2019
IJsselmeervogels 4   Eemdijk 3
 > 0 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
02-11-2019
Eemnes 2   Woudenberg 4
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
02-11-2019
DOSC 2   DOVO 4
 > 5 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
02-11-2019
SVM 2   IJsselmeervogels 4
 > 0 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
02-11-2019
TOV 3   Cobu Boys 2
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
02-11-2019
Eemdijk 3   Wasmeer 2
 > 8 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
02-11-2019
Spakenburg 3   SCH '44 4
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
TOV 3   Wasmeer 2
 > 1 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
Eemnes 2   DOSC 2
 > 1 - 8  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
Cobu Boys 2   IJsselmeervogels 4
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
Spakenburg 3   DOVO 4
 > 5 - 6  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
SCH '44 4   SVM 2
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
09-11-2019
Woudenberg 4   Eemdijk 3
 > 0 - 0  

Stand 2019/2020

1. Wasmeer 2 7 18
2. Eemdijk 3 6 13
3. IJsselmeervogels 4 7 12
4. SCH '44 4 7 12
5. Woudenberg 4 6 10
6. DOSC 2 7 10
7. Cobu Boys 2 7 10
8. DOVO 4 7 9
9. TOV 3 7 9
10. SVM 2 7 6
11. Eemnes 2 7 5
12. Spakenburg 3 7 4

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
DOSC 2   Spakenburg 3
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
SVM 2   Eemnes 2
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
Wasmeer 2   Cobu Boys 2
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
DOVO 4   Woudenberg 4
13 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
Eemdijk 3   TOV 3
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
16-11-2019
IJsselmeervogels 4   SCH '44 4
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
Eemnes 2   Cobu Boys 2
11 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
DOSC 2   Wasmeer 2
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
SVM 2   Eemdijk 3
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
DOVO 4   IJsselmeervogels 4
14 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
Spakenburg 3   TOV 3
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
23-11-2019
SCH '44 4   Woudenberg 4
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
Wasmeer 2   DOVO 4
11 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
Cobu Boys 2   Spakenburg 3
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
SCH '44 4   Eemdijk 3
13 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
TOV 3   Eemnes 2
14 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
Woudenberg 4   SVM 2
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-11-2019
IJsselmeervogels 4   DOSC 2
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
DOSC 2   Woudenberg 4
11 : :45 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
Wasmeer 2   IJsselmeervogels 4
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
SVM 2   TOV 3
12 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
DOVO 4   SCH '44 4
13 : :15 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
Eemdijk 3   Cobu Boys 2
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
07-12-2019
Spakenburg 3   Eemnes 2
15 : :00 uur

LADIES NIGHT | 9 januari 2020

De drie voorgaande jaren ging de Ladies Night van SV Spakenburg de boeken in als een groot succes! Daarom organiseren wij ook dit seizoen weer een Ladies Night.

12.nov..2019|Lees Meer

Affur de rucloamebordu (127)

Er klopte zaterdag jl. veel aan Houtrust, het sportpark van Scheveningen. Het begon al met parkeren. Vanwege het ontbreken van een ruime parkeerplaats,

07.nov..2019|Lees Meer