Wij zijn zeer verheugd om u te mogen melden dat ESH Media, in de persoon van Maxim van der Putte, als Ster-Sponsor is toegetreden tot de blauwe businessclub.
Doe een rondje langs de rondweg en je kan het bijna niet missen, de prachtige buitenreclame van ESH Media. Menig ondernemer, zowel lokaal als ver daarbuiten, weet de weg naar ESH Media te vinden om binnen onze gemeentegrenzen te adverteren.
Wil jij ook gebruik maken van buitenreclame?
Voor sponsoren van S.V. Spakenburg is het mogelijk om aantrekkelijk aanbod voor het plaatsen van buitenreclame te ontvangen. Hiermee krijgt onze vereniging ook nog een extra steuntje in de rug. Contact hiervoor kan opgenomen worden met jaap.van.de.vuurst@spakenburg.com
Maxim; van harte welkom binnen de blauwe familie!

Co-sponsor: Goodweek
We hebben er binnen de businessclub, in de persoon van Martin Honselaar met zijn bedrijf Goodweek B.V., weer zo’n mooie samenwerking bij van buiten onze dorpsgrenzen.
Met vestigingen in Waalwijk en Didam brengt Goodweek backoffice, personeel en HR-zaken samen, zodat jij je volledig op jouw kerntaken kunt focussen. Dit doen ze met een uitgebreid softwareplatform waarmee jouw gegevens inzichtelijk worden gemaakt en dat volledig aan te passen is aan jouw huisstijl.
Martin; bedankt voor het vertrouwen en van harte welkom binnen de blauwe familie!
