Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Kon. HFC   Jong Almere City FC
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Excelsior M   Spakenburg
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
GVVV   Lienden
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Scheveningen   AFC
 > 3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
IJsselmeervogels   De Treffers
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
HHC Hardenberg   Katwijk
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Jong Sparta Rotterdam   Barendrecht
 > 5 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Rijnsb.Boys   Jong Vitesse
 > 4 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
VVSB   Kozakken Boys
 > 3 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Barendrecht   GVVV
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Kozakken Boys   HHC Hardenberg
 > 2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Spakenburg   Kon. HFC
 > 0 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Katwijk   Jong Sparta Rotterdam
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
AFC   Excelsior M
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Jong Almere City FC   VVSB
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Lienden   Rijnsb.Boys
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
De Treffers   Scheveningen
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Jong Vitesse   IJsselmeervogels
 > 2 - 1  

Stand 2018/2019

1. AFC 8 19
2. IJsselmeervogels 8 17
3. Jong Sparta Rotterdam 8 16
4. Rijnsb.Boys 8 16
5. Kon. HFC 8 15
6. Katwijk 8 14
7. Spakenburg 8 13
8. HHC Hardenberg 8 12
9. De Treffers 8 11
10. GVVV 8 10
11. Excelsior M 8 10
12. Jong Vitesse 8 9
13. Lienden 8 8
14. Jong Almere City FC 8 8
15. Scheveningen 8 8
16. Kozakken Boys 8 7
17. Barendrecht 8 7
18. VVSB 8 2

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Excelsior M   Kozakken Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
GVVV   Spakenburg
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Scheveningen   Jong Almere City FC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
IJsselmeervogels   Kon. HFC
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
HHC Hardenberg   Lienden
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Jong Sparta Rotterdam   AFC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Rijnsb.Boys   Katwijk
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
VVSB   De Treffers
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Jong Vitesse   Barendrecht
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
AFC   GVVV
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Kon. HFC   VVSB
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Barendrecht   Rijnsb.Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Kozakken Boys   Jong Sparta Rotterdam
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Spakenburg   Scheveningen
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Katwijk   IJsselmeervogels
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Jong Almere City FC   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
De Treffers   Excelsior M
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zondag
28-10-2018
Lienden   Jong Vitesse
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Barendrecht   Lienden
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
GVVV   Katwijk
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Scheveningen   Kon. HFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
IJsselmeervogels   Kozakken Boys
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Excelsior M   VVSB
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Jong Sparta Rotterdam   Jong Almere City FC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
HHC Hardenberg   De Treffers
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Rijnsb.Boys   AFC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Jong Vitesse   Spakenburg
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
AFC   HHC Hardenberg
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Kon. HFC   Excelsior M
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Kozakken Boys   Barendrecht
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Katwijk   Jong Vitesse
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Spakenburg   Rijnsb.Boys
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Jong Almere City FC   IJsselmeervogels
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
Lienden   Jong Sparta Rotterdam
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
VVSB   Scheveningen
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
17-11-2018
De Treffers   GVVV
18 : :00 uur

SPONSORNIEUWS | Nieuwe sponsor DAKA (stersponsor)

Daka is op 1 april 1965 onder leiding van Peter en Anke Dankaart begonnen in een kelder op de Bergweg te Rotterdam. In 2008 is dit filiaal verhuisd naar de Abraham van Stolkweg, dat met maar liefst 5000 m2 het grootste filiaal van DAKA is.

18.okt..2018|Lees Meer

Spakenburg onderuit tegen KHFC

Op een zonovergoten sportpark de Westmaat verloor Spakenburg zaterdag toch wel enigszins onverwacht van de oudste club van Nederland, Koninklijke H.F.C. uit Haarlem.

15.okt..2018|Lees Meer