Contactgegevens

Ons prachtige sportpark is gelegen in het hart van Spakenburg, direct aan het Eemmeer. Er is voldoende parkeergelegenheid direct bij en in de nabije omgeving van het sportpark. Spakenburg heeft de beschikking over een viertal kunstgrasvelden. Daarnaast hebben we ook een eigen sporthal.

Adresgegevens

Sportpark de Westmaat
Westdijk 12
3752 AE Spakenburg
tel. 033-2003058
info@spakenburg.com

Postadres

SV Spakenburg
Postbus 91
3750 GB Bunschoten – Spakenburg

Wedstrijdsecretariaat

Webredactie

Een foutje gevonden of een vraag over de informatie op deze website?
webredactie@spakenburg.com

Secretaris

Tijmen Beekhuis
06-53627252
secretaris@spakenburg.com

Coördinator zaalvoetbalafdeling

Rik Broekmaat
06-30876060
rik.broekmaat@spakenburg.com

Sponsorcommissie

Een vraag met betrekking tot sponsoring?
Sponsorcommissie@spakenburg.com of Anique van Twillert (06-13367669)

Wedstrijdsecretaris senioren en zaal

Roos de Graaf
06-38166436
roos.de.graaf@spakenburg.com

Wedstrijdsecretaris jeugd

Henk Duyst
06-13660748
henk.duijst@spakenburg.com

Perszaken

Theo Hartog
Tel. 06-51525357
theo.hartog@spakenburg.com

Lidmaatschap

Wilt u uw lidmaatschap wijzigen, opzeggen of zijn uw persoonlijke gegevens gewijzigd? Stuur dan een e-mail naar de ledenadministratie via: ledenadministratie@spakenburg.com. 

Voor wijzigingen voor de supportersclub kunt u eveneens mailen naar de genoemde e-mailadressen. Bent u niet in staat om te mailen stuur dan uw wijziging of opzegging naar: S.V. Spakenburg, t.a.v. de Ledenadministratie, Postbus 91, 3750 GB te Bunschoten-Spakenburg