Skip to main content
Al jaren organiseert P&M Soccer Events twee grote toernooien bij SV Spakenburg. Deze toernooien zijn altijd een groot succes en staan garant voor gezelligheid en plezier. Dit jaar zullen deze toernooien ook weer op de Blauwe Westmaat worden georganiseerd. Op woensdag 22 mei en woensdag 18 september staan de NK Hulpdiensten 2024 weer op de planning. 
Het succes van deze toernooien ligt in de ervaring van de twee eigenaren. Patrick van de Lagemaat en Marco Miltenburg speelden bij meerdere clubs in Midden-Nederland (zowel op het veld als in de zaal) en wilden na hun actieve carrière wat blijven doen in de voetballerij. Daarom begonnen zij een bedrijf in voetbalevenementen.
Naast 1-daagse toernooien, clinics met oud-profs en het organiseren van benefietwedstrijden bleek hun passie vooral te liggen in het organiseren van betaalbare trainingskampen voor ieder team. Van betaald voetbalorganisatie tot en met de kelderklasse ploegen voor zowel vrouwen als mannen en in alle leeftijdscategorieën, het kan allemaal! Ook meerdaagse voetbaltoernooien voor jeugdteams behoren tot de mogelijkheden.
Het paradepaardje van Patrick en Marco: het International Wintercup Holland in Duinrell. Dit toernooi is inclusief drie overnachtingen met verblijf en gebruik van alle faciliteiten van attractiepark Duinrell. Er is iedere avond een geweldig themafeest met op de zaterdag het foute feest van Qmusic en er is de mogelijkheid tot voetballen, padellen, bowlen, golfen, arcadehallen en nog veel meer. Dit fantastische pakket is al mogelijk vanaf 109,50 euro per persoon.
Patrick van de Lagemaat zegt vol trots dat er al wat mooie clubs hebben deelgenomen aan zijn evenementen: “Feyenoord, ADO Den Haag, Telstar, FC Eindhoven, Zulte Waregem, Dynamo Boekarest, zijn zomaar een paar clubs die hebben deelgenomen. Ook selectie-, en lagere teams uit Midden-Nederland zoals SV Spakenburg, VV Eemdijk, vv De Meern, HSV de Zuidvogels en Saestum vrouwen deden mee aan de Wintercup Holland Duinrell.”
Marco Miltenburg vult aan: “Ik heb in totaal meer dan 30 jaar selectievoetbal gespeeld en ben met zaal- en veldclubs in binnen-, en buitenland op trainingskamp geweest. Uit ervaring weet ik wat een spelersgroep wil en wat de trainer en staf graag willen. Deze wensen hebben wij gecombineerd en daar is een geweldig teambuildingsweekend in Duinrell uitgekomen. Al een aantal jaar doen er tussen de 500/600 vrouwen en 500/600 mannen mee, dus dit concept werkt. We zijn het grootste en gezelligste voetbalevenement van Nederland in de winterstop.”
Meer informatie en/of inschrijven kan via www.pmsoccerevents.nl