Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Kon. HFC   Jong Almere City FC
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Excelsior M   Spakenburg
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
GVVV   Lienden
 > 2 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Scheveningen   AFC
 > 3 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
IJsselmeervogels   De Treffers
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
HHC Hardenberg   Katwijk
 > 1 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Jong Sparta Rotterdam   Barendrecht
 > 5 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
Rijnsb.Boys   Jong Vitesse
 > 4 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
06-10-2018
VVSB   Kozakken Boys
 > 3 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Barendrecht   GVVV
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Kozakken Boys   HHC Hardenberg
 > 2 - 3  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Spakenburg   Kon. HFC
 > 0 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Katwijk   Jong Sparta Rotterdam
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
AFC   Excelsior M
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Jong Almere City FC   VVSB
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Lienden   Rijnsb.Boys
 > 3 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
De Treffers   Scheveningen
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
13-10-2018
Jong Vitesse   IJsselmeervogels
 > 2 - 1  

Stand 2018/2019

1. AFC 8 19
2. IJsselmeervogels 8 17
3. Jong Sparta Rotterdam 8 16
4. Rijnsb.Boys 8 16
5. Kon. HFC 8 15
6. Katwijk 8 14
7. Spakenburg 8 13
8. HHC Hardenberg 8 12
9. De Treffers 8 11
10. GVVV 8 10
11. Excelsior M 8 10
12. Jong Vitesse 8 9
13. Lienden 8 8
14. Jong Almere City FC 8 8
15. Scheveningen 8 8
16. Kozakken Boys 8 7
17. Barendrecht 8 7
18. VVSB 8 2

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Excelsior M   Kozakken Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
GVVV   Spakenburg
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Scheveningen   Jong Almere City FC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
IJsselmeervogels   Kon. HFC
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
HHC Hardenberg   Lienden
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Jong Sparta Rotterdam   AFC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Rijnsb.Boys   Katwijk
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
Jong Vitesse   Barendrecht
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-10-2018
VVSB   De Treffers
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
AFC   GVVV
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Kon. HFC   VVSB
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Barendrecht   Rijnsb.Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Kozakken Boys   Jong Sparta Rotterdam
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Spakenburg   Scheveningen
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Katwijk   IJsselmeervogels
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
Jong Almere City FC   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
27-10-2018
De Treffers   Excelsior M
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zondag
28-10-2018
Lienden   Jong Vitesse
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Barendrecht   Lienden
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
GVVV   Katwijk
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Scheveningen   Kon. HFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
IJsselmeervogels   Kozakken Boys
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Rijnsb.Boys   AFC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
HHC Hardenberg   De Treffers
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Excelsior M   VVSB
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Jong Sparta Rotterdam   Jong Almere City FC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
03-11-2018
Jong Vitesse   Spakenburg
18 : :00 uur

Affur de rucloamebordu (104)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

09.okt..2018|Lees Meer

Spakenburg wint op tandvlees

In de uitwedstrijd tegen Exc. Maassluis heeft Spakenburg goede zaken gedaan. Na een zware wedstrijd was uiteindelijk 1-2 de eindstand.

07.okt..2018|Lees Meer