Uitslagen

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Excelsior M   De Treffers
 > 2 - 0  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
GVVV   AFC
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Scheveningen   Spakenburg
 > 2 - 4  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Jong Sparta Rotterdam   Kozakken Boys
 > 1 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Jong Vitesse   Lienden
 > 4 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
HHC Hardenberg   Jong Almere City FC
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
Rijnsb.Boys   Barendrecht
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
IJsselmeervogels   Katwijk
 > 1 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
16-03-2019
VVSB   Kon. HFC
 > 3 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Jong Almere City FC   Scheveningen
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Barendrecht   Jong Vitesse
 > 1 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Kozakken Boys   Excelsior M
 > 0 - 2  
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Spakenburg   GVVV
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Lienden   HHC Hardenberg
 > 0 - 5  
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Kon. HFC   IJsselmeervogels
 > 4 - 1  
Wedstrijddag Zaterdag
23-03-2019
Katwijk   Rijnsb.Boys
 > 2 - 1  
Wedstrijddag Zondag
24-03-2019
De Treffers   VVSB
 > 0 - 0  
Wedstrijddag Zondag
24-03-2019
AFC   Jong Sparta Rotterdam
 > 2 - 1  

Stand 2018/2019

1. AFC 26 53
2. IJsselmeervogels 26 51
3. Katwijk 26 47
4. Excelsior M 26 45
5. Spakenburg 26 45
6. Kon. HFC 25 44
7. HHC Hardenberg 25 43
8. Jong Vitesse 26 38
9. Kozakken Boys 26 38
10. De Treffers 25 35
11. Rijnsb.Boys 26 35
12. Jong Sparta Rotterdam 25 34
13. GVVV 26 34
14. Scheveningen 26 30
15. Jong Almere City FC 26 21
16. Lienden 26 20
17. Barendrecht 26 18
18. VVSB 26 17

Programma

Vorige Volgende
 
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Kon. HFC   Rijnsb.Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Excelsior M   Jong Sparta Rotterdam
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
HHC Hardenberg   GVVV
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Scheveningen   Jong Vitesse
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
IJsselmeervogels   Barendrecht
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
Jong Almere City FC   Katwijk
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
De Treffers   Kozakken Boys
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
30-03-2019
VVSB   Spakenburg
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zondag
31-03-2019
AFC   Lienden
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Jong Sparta Rotterdam   Scheveningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Barendrecht   VVSB
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
GVVV   Kon. HFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Kozakken Boys   Jong Almere City FC
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Spakenburg   De Treffers
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Katwijk   AFC
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Jong Vitesse   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Lienden   Excelsior M
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
06-04-2019
Rijnsb.Boys   IJsselmeervogels
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
AFC   Barendrecht
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Jong Almere City FC   Excelsior M
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Scheveningen   Rijnsb.Boys
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Kozakken Boys   Spakenburg
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
IJsselmeervogels   HHC Hardenberg
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
Katwijk   Lienden
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
13-04-2019
VVSB   GVVV
18 : :00 uur
Wedstrijddag Zondag
14-04-2019
Kon. HFC   Jong Sparta Rotterdam
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zondag
14-04-2019
De Treffers   Jong Vitesse
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
Jong Vitesse   AFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
Excelsior M   Scheveningen
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
HHC Hardenberg   Kon. HFC
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
Barendrecht   Katwijk
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
GVVV   IJsselmeervogels
14 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
Spakenburg   Jong Almere City FC
15 : :00 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
Jong Sparta Rotterdam   VVSB
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
Rijnsb.Boys   De Treffers
15 : :30 uur
Wedstrijddag Zaterdag
20-04-2019
Lienden   Kozakken Boys
15 : :30 uur
Wedstrijddag Maandag
22-04-2019
Kon. HFC   De Treffers
14 : :00 uur
Wedstrijddag Maandag
22-04-2019
HHC Hardenberg   Jong Sparta Rotterdam
15 : :30 uur

Affur de rucloamebordu (115)

Achter de reclameborden is een kroniek van niet alledaagse gebeurtenissen rondom het sportveld. Opmerkelijk en minder opmerkelijke zaken passeren hierin de revue.

15.mrt..2019|Lees Meer

Jan Hille Hartog nieuwe ledenadministrateur

Jan Hille Hartog is vanaf heden de nieuwe ledenadministrateur van SV Spakenburg. ‚Ä®Jan Hille neemt hiermee deze functie over van Evert Beekhuis die 1½ jaar geleden de plaats van Arjan Heinen innam

09.mrt..2019|Lees Meer