Op dinsdagavond speelden Spakenburg en Eemdijk een oefenwedstrijd tegen elkaar op de Blauwe Westmaat. In een regenachtig decor domineerde Spakenburg de wedstrijd en wist het een 3-1 eindstand op het bord te brengen.
EERSTE HELFT
De Graaf begon met de volgende elf basisspelers: Damkalis, Green, Van Lopik, Guiting, Lever, Veenhoven, Van Huffel, Kunst, Hage, Junte en Van der Weijden.
Het spelbeeld vanaf het begin was dat Spakenburg de aanval zocht en Eemdijk moest verdedigen. Dit leverde meerdere kansen op voor de Blauwen. Van die kansen gingen er twee in en van die twee werd er eentje afgekeurd wegens buitenspel. De goal die bleef staan kwam van de voet van Mark van der Weijden. Eemdijk loerde vanuit de verdediging op de counter, maar echt gevaarlijke momenten kwamen daar niet uit voort.
TWEEDE HELFT
In de tweede helft ging Spakenburg verder waar het gebleven was. El Azzouti kon uit één van de meerdere kansen die hij had succesvol afronden, dit op aangeven van Jens Guiting. Eemdijk kon in de tweede helft iets meer uit zijn schulp kruipen en wist Houweling enkele keren tot actie te dwingen. Vlak voor tijd kon invaller Quaedvlieg aantekenen voor de 3-0 met een lage strakke schuiver in de verre hoek. Het slotakkoord was voor Eemdijk. Zico Soree kon van dichtbij aantekenen voor de 3-1 en daarmee de einstand ook bepalen.