Aanstaande vrijdag gaat de Harry Hamstra Cup van start. Dit toernooi is in nagedachtenis van Harry Hamstra, clubicoon van Sparta Nijkerk, maar ook een zeer geliefd en bekend persoon bij Spakenburg waar hij assistent-trainer en trainer is geweest. Het toernooi staat altijd in het teken van een goed doel en ook dit jaar is dat weer het geval. Meer informatie hierover kan je lezen op: https://www.vvspartanijkerk.nl/nieuws/harry-hamstra-cup-2022-zet-zich-in-voor-hand-voet-koeling/
De Harry Hamstra Cup bezoeken, en dat doe je al voor slechts vijf euro voor het hele toernooi, is automatisch een goed doel steunen, dus kom massaal!
Naast het goede doel steunen kun je tegelijkertijd genieten van mooie potten voetbal en de aftrap is meteen een kraker van weleer; SV Spakenburg tegen Sparta Nijkerk!
De wedstrijd begint om 20:00 uur aanstaande vrijdag 29 juli. Voor de wedstrijd en na afloop zijn de kantine en het terras open en na de wedstrijd is er livemuziek met een zanger.
Tot vrijdag!